Mestke kullanıcısının son içeriği

1. Mestke

Teknobiyotik alışverişinde 3D securite hatası

Alacağım ürün zamlandıktan sonra ulaşırım muhtemelen
  2. Mestke

Banka mı 2 kere aradım kart ile alakalı sizlik bizlik bir problem yok dediler. Teknobiyotiğe de 2 kere mail attım dönüş yok. Üstüne çağrı numaralarına da haftasonu bakmıyorlar. Dün İnstagram hesaplarından yazdım görüldü atmışlar
  3. Mestke

Selamlar. Dünden beri teknobiyotik sitesi üzerinden işlemci satın almaya çalışıyorum fakat 3D securite hatası alıyorum. Kartımın limiti var, internet alışverişine açık. Teknobiyotiğe 2 kere mail de attım instagram hesaplarına da mesaj attım ama dünden beri dönüş yapmıyorlar. Daha önce bu...
  4. Mestke

Msi 100m vs asus gt 301

Gt301 daha kaliteli fakat büyük bi gpu takacaksan td500’ü öneririm daha hoş durur
  5. Mestke

99 TL kulaklık SHARKOON Rush ER3

Alınır mı
  6. Mestke

Dolar 16,40 TL !

Ben artık elimdeki paranın erimesini seyretmekten maf oldum nefret ettim arkadaş. Şubat ayından beri bilgisayarsızım. Ekran kartları düşüyor diye bekliyoruz. İyi bişey alırız, giriş seviye bi sistem yerine orta üst bişey alırız artık diye seviniyoruz, dolar artıyor. Ukrayna Rusya’dan şişen stok...
  7. Mestke

Windows 10 Kurarken SSD Bölmeli miyim?

Kral konusu açılmışken seni burada görmüşken bende bişey sorabilir miyim. 2 ayrı m2 Ssd’li pc kurmak istiyorum. 500gb Windows ve programlar, 1tb m2’ye ise sadece oyun. Aslında 2 sorum var. 1- 2 ayrı ssd varken, oyunu oynarken hem kayıda almayı hem de canlı yayın vermek istediğimde obs programını...
  8. Mestke

ModArtpc Yarın GTX 1660 Sistem Geliyor!

Aynen öyle. 8.500₺’den aşağıya çıkacağını sanmıyorum
  9. Mestke

5.294 TL'ye RX 6700 XT Almak

%99 ihtimalle gelir. Vatan bilinçli indirim yapıyor forumlarda böyle konuşalım diye
Geri