MGulcan kullanıcısının son içeriği

1. MGulcan

Gametech Freezer Hd 2.0 Kule Tipi Soğutucu Fan Ayarı Nasıl Yapılır

Arkadaşlar biostan Fan eğrisini en düşüğe yada sessiz'e almama rağmen anlık fan hızlanıp yavaşlıyor.başka bir çözümü yok mudur düzeltmenin?
  2. MGulcan

Yalnız kasanın diğer fanları normal çalışır iken soğutucu fanı bir hızlı bir yavaş çalışıyor
  3. MGulcan

Fanın bir hızlı bir yavaş çalışması normal mi peki. Sys 2 modülüne taktım 4 pinli. Biostaki ana sekmenin adı mı smart fan5
  4. MGulcan

Arkadaşlar konu başlığındaki kule tipi soğutucuyu aldım. Monte İşlemini bitirdim. Fakat Bu soğutucu diğer fanlardan ayrı olarak bir hızlı bir yavaş çalışıyor aradaki sesin yükselmesi beni rahatsız ediyor. Elimden geldiğince macunu düzgün sürmeye çalıştım. sys2 modülüne bağladım. ana fanlarımla...
  5. MGulcan

Gametech Freezer Hd 2.0 Kule Tipi Soğutucu Alınır Mı ?

Güncel arkadaşlar yardım lütfen
  6. MGulcan

Arkadaşlar konu başlığındaki kule tipi soğutucuyu aldım. Monte İşlemini bitirdim. Fakat Bu soğutucu diğer fanlardan ayrı olarak bir hızlı bir yavaş çalışıyor aradaki ses beni rahatsız ediyor. Elimden geldiğince macunu düzgün sürmeye çalıştım. sys2 modülüne bağladım. ana fanlarımla ortak...
  7. MGulcan

Benim paylaştığım link ile çok bir farkı yok gibi üstelik fiyatı 2 katı
  8. MGulcan

Kullandınız mı link atabilir misiniz
  9. MGulcan

Arkadaşlar imza bölümünde yer alan özelliklerdeki bilgisayara sahibim. İşlemcimi rtzen 5 5600 e yükselteceğim ilerde . Kasa soğutmam mükemmel derecede. Gametech Freezer Hd 2.0 Kule Tipi Soğutucu almamı önerir misiniz ? Ürün içerisinden braket çıkmıyormuş stok fan aparatı üzerine kurulabilir mi...
  10. MGulcan

Aşırı Donma Kasma Sorunu

Steamden oyun indiriyorum. Şu an freesycn kapadım gözlemleyeceğim . Virüs bulaştığını zannetmiyorum . Tüm programlarım orijinal yazılımlı . Hala devam ederse muhtemel ssd yada amd adranelinin son sürümünden kaynaklı olabilir
  11. MGulcan

Aşırı Donma Kasma Sorunu

Şu an sistem normal çalışıyor ara ara oluyor bu durum . Ben ya freesycn dan şüphelendim yada ssd den . Şu an monitörden ve ekran kartından görüntü yırtılmasını engelleyen sistemi kapattım . Bazı amd forumlarında yeni güncelleme ile böyle bug olduğu yazılmış . Kapatmama rağmen hala böyle bir...
  12. MGulcan

Aşırı Donma Kasma Sorunu

bilgisayarı yeni formatladım bugün donma anında çok aşırı kastığı için herheangi bir yere bakamıyorum kasma bitince bakabiliyorum o zamanda herhangi bir aşırı yüklenme göremedim ben . ekran kartı ve cpu da normal değerlerinde
  13. MGulcan

Aşırı Donma Kasma Sorunu

amd yazılımı kaynaklı bir sorundan mı şüphelendiniz? freesync ile ilgisi olabilir mi
Geri