mhmtemin kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Samsung Telefon Kilitlendi

arkadaşımın a15 telefonu 60 dakika kilitlendi cebindeyken muhtemelen yanlışlıkla şifre tuşladı( yanlışlıkla dokunma koruması kapalıydı ) nasıl açabiliriz
  2. M

Soru Meslekten Anadoluya Geçiş Olur Mu ?

selam 10. sınıftayım ve meslek lisesinde atp bölümünde okuyorum. daha öncesinde anadolu lisesindeydim ve mesleğe geçiş yaptım ama pişman oldum eski okuluma geri dönmek istiyorum fakat kontenjanlar hemen dolmuş. nakiller aydan aya yapılıyor ve 10. sınıfın bitmesine yaklaşık 3 ay kaldı. eğer 10...
  3. M

Soru Nakilim Onaylanır Mı ?

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
  4. M

Soru Nakilim Onaylanır Mı ?

merhaba ben 10. sınıf öğrencisiyim ve ve farklı bir liseye nakil aldırdım. 1 ay burada okudum fakat bu okuldan memnun kalmadım, eski okuluma geri dönmek istiyorum ve tekrar e-devletten nakil istedim. sıram 11 gözüküyor ama okulda 5 boş kontenjan var. sıra neye göre belirleniyor yani direk ilk...
  5. M

Soru Laptopum Blender Kaldırır Mı ?

Selamlar, Laptopun özellikleri: i5 11400H Rtx 3050 Ti 4gb 8gb single ram ( ileride 16gb ye yükselteceğim ) 512gb m2 ssd Blender kaldırır mı?
  6. M

Öneri 250Tl Kablolu Kulaklık Önerisi (Mayıs 2023)

250tl ye kadar kaliteli bir kablolu kulaklık öneriniz varmı ? jbl t110 nasıldır ?
  7. M

Yardım Laptop Açılmıyor (Çözüldü)

malesef birşey olmadı hala siyah ekranda 1682418473 birkaç kere aç kapa yaptım şimdi açıldı
  8. M

Yardım Laptop Açılmıyor (Çözüldü)

selamlar herkeze, acer nitro 5 rtx 3050ti modeli kullanıyorum. oyun oynarken win+alt+R yapıp bir buçuk dk falan ekran kaydı aldım kaydı kapattıktan hemen sonra pc kasmaya başladı sonra başlat kısmına gelip yeniden başlat dedim ve tekrar açıldığında ekran siyah oluyor fakat mouse imleci...
  9. M

Yardım Bu 78Gb Nerden Geliyor?

evet açık
  10. M

malesef gitmedi
  11. M

bazı dosyaların silmedi. şöyle diyor:
  12. M

win+r yapıp temp dosyasını açtım 1321 tane öğe var hepsini seçtim fakat arada WinSAT diye bir dosya çıktı bu dosyayı silmek için yönetici izni sağlamalısınız diyor atla - devam - iptal seçenekleri var devam desem sorun olurmu
  13. M

downloading klasörünün özelliklerine baktım 32 gb gösteriyor fakat o başka, steam pubg indiriyorum bu onun dosyaları olmalı. FH4 ün boyutlarıda normal gözüküyor. indirilenler sekmesinin boyutuna baktım oda 200mb birkaç pdf ve programın dışında birşey yok. C diskinin özelliklerinde 202gb ın dolu...
  14. M

anlıyorum. ama ben laptoba oyun dışında böyle büyük bir dosya fln kurmadım. sistemin kendisi desek; win11 de bu kadar yer kaplamıyor. nasıl bakabiliriz bu dosyalara. yada silme yöntemi varmı?
Geri