Mikatokushi kullanıcısının son içeriği

1. M

R5 5600 95 Derece Sıcaklık

teşekkürler hocam 224 modeliyle aralarında az bir fark vardı 224 modelini tercih ettim daha iyidir diye düşünüyorum umarım güzel değerlere düşer sıcaklık
  2. M

anladım teşekkürler şuanlık eco mode açtım biraz düştü ısınması soğutucu öneriniz var mı 1k bütçem var
  3. M

Merhaba bilgisayarım oyun oynarken çok ısındığı için sıvı soğutucu alana kadar ısınmayı önlemek istiyorum curve optimizer mode ne seçmeliyim ısınmayı düşürmek için ve fps düşmesi falan yaşanır mı? 1694187834 amd ayarlarım da bu şekilde burdan da yapabileceğim bir şey var mı ekstra?
  4. M

Soru Cougar Mx440 Ön Mesh Panel Çıkıyor Mu?

Merhaba cougar mx440 kullanıyorum kasa olarak fakat ön tarafın çıkıp çıkmadığını anlayamadım çeksem kırılır diye çekiniyorum çok toz doldu diye temizlemem gerek. Bu kasayı kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
  5. M

Çözüldü Bir de monitör kaldı.

hocam o fiyata 240 hz zor fakat bütçeyi arttırabilirseniz şu var https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-c27g2ze-05ms-240hz-hdmidisplayport-freesync-curved-gaming-monitor-p-36571?srsltid=AdGWZVQdxXv5GUJw9Nb3Vg-yJ7sQ70DMrpsxdWMqB8K7MbLmyny9zUCOXnc artmaz derseniz...
  6. M

Skygate sistem ne zaman kargolanır?

Merhaba pazartesi günü skygate sistemini ekstra depolama ekleyerek aldım ve 1 saat içinde montajlanmaya alındı perşembe günü girip baktığımda yeni kasalar arasında mx440 gördüm ve çok hoşuma gitti. Müşteri hizmetlerini arayıp o kasa ve anakartla ilgili değişiklik talep ettim gün içinde bana geri...
  7. M

2060 lı sistem onerisi yaparmisiniz

İncehesapta bu gece gaming gecesi var fakat geçen sefer az buçuk bir indirim yapmışlardı bakalım.
  8. M

2060 lı sistem onerisi yaparmisiniz

İtopyanın sistemleri şuan diğer tüm yerlere göre gereksiz pahalı indirim olsa bile çok düşüceğini sanmıyorum.
  9. M

bugünki sistem için monitör tavsiyesi 240 hz

https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-c27g2ze-05ms-240hz-hdmidisplayport-freesync-curved-gaming-monitor-p-36571?srsltid=AdGWZVRm_kGHfe4eobg6rauNZtCkQC50sx7twwAkfjuTQhwYFMpw5vhC_NQ
  10. M

Skygate Pc Hocası Sistem

Okula dönüş kampanyasında çok büyük bir indirim şahsen beklemiyorum. Bütçen uygunsa Skygate almanı öneririm çünkü bu sistem haftasonu çıkıcak rtx 3060 lı sistemden daha iyi.
  11. M

Frisby Kasa Nasıldır?

Cevaplar için herkese teşekkürler. İncehesapta yazan kargo süresi tahmini bir süremidir yoksa kesin o tarihte mi kargoya veriliyor? 29 Ağustos yazıyor bende gelicek hafta.
  12. M

Frisby Kasa Nasıldır?

Selam Dostlar, Şuan skygate sisteme şu kasa eklenmiş ve önü mesh bir yapıya sahip gördüğüm kadarıyla siparişim montaj aşamasında olduğu için arayıp kasa değişikliği talep etsem yaparlar mı? kasa iyi mi...
  13. M

Oyun İçin Hangisi Kullanılmalı?

Sisteminiz windows 10 kullandırtmayacak seviyedeyse 8.1 home kurun onun dışında windows 10 şuan hatasız ve stabil bir işletim sistemi 11 e göre.
  14. M

İntel i5 12600 + Rog 3060 17.000TL

Bu sistem geçen hafta 14.999 a satışa çıkarıldı ve kısa sürede stoklar tükendi alan arkadaş size fazlasıyla satmaya çalışmış onun yerine skygate sistem alabilirsiniz rtx 3060 dan daha performanslı olucaktır.
  15. M

PC Hocası Skygate Sistem Güncel Stok Hk.

Ben de iptal edip yeni ssd ile aldım ve para iadesi anında gerçekleşti bende.
Geri