MirsatBudak01 kullanıcısının son içeriği

1. MirsatBudak01

15 - 22 K Civarında Iş Için Dizüstü Bilgisayar Önerisi.

Başlıkta da belirtmiş olduğum üzere arkadaşlar bu fiyat aralığında iş amaçlı bir dizüstü bilgisayar iş dediğim de öyle çizim vs. değil yapılacak işler 5-10k pc ile bile yapılır lakin almışken iyisini almak daha mantıklı ya, şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar..
  2. MirsatBudak01

İş için laptop önerisi 12K

Merhaba arkadaşlar, ofis işleri için laptop alacağım. Genelde Office programları kullanacağım. İş için kullanacağım. Max bütçem 12k üstüne çıkamam. Önerileriniz nedir ?
  3. MirsatBudak01

Outlook hesabım kilitlendi ve nasıl açacağımı bilmiyorum :[

Arkadaşlar Sorun başlıkta da belirtmiş olduğum gibi hesabım kilitlendi her şeyi denedim; support microsoft adresine de yazdım oraya da sorunumu bildirdim bana dönüş yaptılar ve söylediklerini a'dan z'ye uyguladım lakin yine birşey değişmedi güvenlik bilgilerimi değiştirdim parolamı değiştirdim...
  4. MirsatBudak01

Çözüldü Ekran karti takma

işte arkadaş vidayı oraya sıkıştıramıyor sorun orada
  5. MirsatBudak01

Instagram takipçileri

Çok çeşit internet sitelerinde görmüş olduğum Instagram bot takipçi vb. Şeyler güvenilir midir ? Hiç alan oldu mu veya bir düşüş oluyormu takipçi sayısında Kısacası herhangi bir siteden alınan bot takipçiler gelir mi gelirse de anlık yüksek düşüş olur mu ?
  6. MirsatBudak01

Fan sesi ultra bass bossted gibi

Peki 750 TL gibi bir bütçeye hangi kasayı tavsiye edersiniz bu fiyatlarda birkaç marka var en iyi hangisi acaba?
  7. MirsatBudak01

Anladım hocam teşekkür ederim.
  8. MirsatBudak01

Başlıkta da görmüş olduğunuz üzere bilgisayarımdan gelen fan sesi çok fazla rahatsız edici düzeyde oyun oynarken kulaklık takılı bile olsa ses rahatsız bir düzeyde geliyor. Kasamda 1 adet fan var bana bundan kaynaklanıyor gibi geldi . Kullanmış olduğum kasa: Aerocool Streak RGB Full Acrylic...
  9. MirsatBudak01

Modem Tavsiyesi

anladım hocam Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için
  10. MirsatBudak01

Modem Tavsiyesi

modem sıkıntılı sanırsam hocam çok çok geç açılıyor ve sürekli bağlantı kesilmeleri oluyor . Wifi sinyalı de var tabii
  11. MirsatBudak01

Modem Tavsiyesi

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/bilgisayar-tablet/modem-ve-network-urunleri/modemler/asus-dsl-ac51-dualband-dlna-vpn-adsl-vdsl-fiber-modem-router?seller=1&color=1006807&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.92.2 örneğin bu modemi kullanabilir miyim ?
  12. MirsatBudak01

Modem Tavsiyesi

Yani hocam şuanda bütçenin hiç bir sıkıntısı yok aslında tek istediğim çekim konusundaki sıkıntıyı giderebilecek bir çözüm bir cihaz f/p anlamında en iyisi ne kadarsa onu alacağım fazla üst seviye birşey istemiyorum sadece benim isteklerimi karşılayacak bir modem lazım Router ürünler için...
  13. MirsatBudak01

Modem Tavsiyesi

Selamun Aleyküm arkadaşlar, Ben birkaç yıldır TürkTelekom kullanıcısıyım (ev interneti olarak). Ben Türk Telekom Modemi olarak şu anda Bunu kullanıyorum...
  14. MirsatBudak01

Gta V Açılmıyor ?

Sorun bende değil bir arkadaşımdaydı bende burayı tavsiye ettim o da sen yaz demişti de . şimdi ulaşabildim anca silmiş yeniden yüklüyormuş :)
  15. MirsatBudak01

Gta V Açılmıyor ?

aynen hocam en mantıklısı yeniden yüklemek veya format Türk usulü :)
Geri