Monster24 kullanıcısının son içeriği

1. M

Hot-Swappable Klavye Tavsiyesi

Yurtdışından modellere baktığımda böyle bir model buldum. İBlancod YK830 Bu ürüne ne kadar vergi çıkıyor acaba bulamadım bir bilgi. Ürün kampanya koduyla 1400 TL ye geliyor.
  2. M

Ben bu 3 modeli buldum ama ürünler hakkında çok bilgi bulamadım. 1-MAMBASNAKE AK873 2-AJAZZ AK873 3-MAGIC-REFINER RK96
  3. M

1000-1600 TL fiyat arasında hot swappable bir klavye arıyorum. kablosuz olup olmaması önemli değil. mümkünse ses tekeri olmasını istiyorum. Şuanda Gamakay MK61 kullanıyorum %60 klavye küçük geliyor. %75 veya tam boy arıyorum. Şuan ki klavyemde Yellow V2 Gateron Switch kullanıyorum bunun gibi...
  4. M

İ5-11400F Kule Tipi Soğutucu Önerisi

İşlemcim havalarında artık çok ısınmasıyla birlikte dayanamamaya başladı. Valorant oynarken 86 derecelere, Fifa 23 oynarken 87-88 derecelere çıkmaya başladı. Bu sebeple stok intel soğutucusunu değiştirme kararı aldım. Ancak bütçem şuanki piyasa için düşük kalıyor. Bildiğiniz F/P ürünü var mı...
  5. M

Asus B560m-p-si güç limiti kaldırma işlemi

İ5 11400F işlemci kullanıyorum. Yerli sitelerde ve yabancı sitelerden araştırdım. Çok daha iyi performans alınabiliyormuş bu işlemciden. Ancak güç limiti varmış. Kaldırılması gerekiyormuş anakarttan. Birkaç video gördüm ancak marka farkı olduğu için bios farklı, bir türlü gerekli ayarları...
  6. M

Xiaomi Mi Account Sorunu

Merhabalar, Dayım, anneme eski telefonunu vermiş. Xiaomi Mi 5S. Telefonu sıfırlamadan vermiş. Bende telefona format attım internetten bakara (hard-reset attım). Ama girerken yine de dayımın Mi Account hesabını istiyor. Şifresini hatırlamadı dayım. Şifreyi sıfırladık ama yine de yanlış şifre...
Geri