Mr. N kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Klavyedeki Garip Sorun

selamlar klavyemdeki sorundan bahsedeyim hemen clyso optik kullanıyoum bu klavyedeki R F V tuşlaRına tek bastıgımda çalışmayıp FaRklı bi tuşa bastıgımda çalışıyoR olması buda yazaRken bıle shıFte basaraktan yazıyorum veya farklı bır tusa basmadan calışmıyor bunun nedenını bılen VaR mı söküp...
  2. M

WD HDD alınır mı

özellıklerınde sata 3.5 yazıyor orasını tam anlamadım sata 3.0 var evet ama sata 3.5 yazmıslar sata 3.0 ıle uyumulumudur 1667558078 m2 ssd mevcut bende ekstra olarak oyun vs yuklemek ıcın hdd ıstıyorum . segate barracuda urununü arastırdıgımda cıdden alma hevesım kactı ki benım burda lınkını...
  3. M

WD HDD alınır mı

https://www.hepsiburada.com/wd-blue-3-5-sata-iii-6gb-s-256mb-2-tb-hard-disk-wd20ezbx-p-HBCV00000E4GK4?magaza=Hepsiburada piyasada ön bellegı , rpm ve kapasite olarak en yuksek özellıklere sahip bir disk fiyat olarakta digerlerinden daha uygun hem sizce almalımıyım
  4. M

Gamepover Klavye

Selam dostlar, Gamepower Calypso Siyah Optik Mekanik Su Geçirmez Oyuncu Klavye Kırmızı Switch adlı klavyeyı almayı dusunuyorum hem optık swıtch bulunmakta sizin dusuncelerınızıde merak ettı mdaaha once deneyımleyen varsa deneyımlerını paylasırsa cok sevınırım veya bunun yerıne onerebılecegınız...
  5. M

TOGG Otobanda Hız Testi Yaparken Görüntülendi!!

togg'un ceo su acıklama yaparken 60 bın euroya mal ettıklerını soylemıstı guncel kurda 1 m yapıyor zaten beklenen fıyat 900 ile 1m arasındaydı paket ve ozellıklerıne gore 1m dan baslayacaktır dıye tahmın edıyorum
  6. M

Fırsat Steelseries Mousepad

selam dostlar steelserıes mousepad almak ıstıyordum normal fıyatı 500 kusur olan mousepad amazon.com da 298 tl lınkı https://www.amazon.com.tr/dp/B07K2J7K8Q/ref=asc_df_B07K2J7K8Q1608739200000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07K2J7K8Q&linkCode=asn&th=1 (bu arada almayı...
  7. M

Corshair K60 RGB PRO alınır mı ?

Selam dostlar, Corsair k60 rgb pro almayı dusunuyorum hem fıyat olarak guzel hemde cherry swıtchler bulunuyor. Taner hocamız videosunu da çekmiş baya güzel duruyor bu klavyeyı deneyımleyen var mı? Ürün hakkındakı yorumlarınızı beklıyorum.
  8. M

1.000 TL Modem Önerisi (Mayıs 2022)

Sselam Dostlar, Evdeki modemim 1 metre mesafeden bile 2-3 diş çekiyor. Bazen yanında olmama rağmen bile bir diş çekiyor ve bu durum oldukça can sıkıcı. Bildiğiniz ve önerebileceğiniz bir modem var mı acaba? • Fiyat maksimum 900 TL - 1.000 TL arası
  9. M

Ekipmanlarımı Set Yapacağım. Hangi Markadan Yapmalıyım?

Selam dostlar, Bilgisayarımı yeniledim. Ekipmanlarımı da yenilemek istiyorum. Ürünleri tek markadan set yapacağım. Hangi markayı tercih etmeliyim? Bütçe konusunda bir sıkıntım yok diyebilirim. 1-2 marka ve klavye mouse belirtirseniz sevinirim. FPS çoğunlukta oynuyorum ama hikâyeli oyunlar da...
  10. M

2.000 TL Civarı Viewsonic VX2718 Monitör Alınır mı?

monıtor guzel ama pıvot ozellıgı yok ve 27 ınch eger monıtor ıle oturma pozısyonun yakınsa gozunu rahatsız edebılır . pıvot ozellıgının olmamasıda eger oynatmak ıstersen yapamıcaksın buyuk ıhtımal -5 +5 derece oynar veya -8 +8 gibi bir tek eksisi o var onun dısında cok iyi monitör bence bir de...
  11. M

Oyun Önerisi

selamlar dostlar aksıyon tabanlı oyunlar arıyorum cod ve bf oynadım ac walhalla yuklemeyı dusunuyorum bunlar dısında bıldıgınız guzel aksıyon macera ıcreklı oyunlar varsa paylasırsanız sevınırm
  12. M

GTX1650 sistem

Cvp: GTX1650 sistem bu ay GG5 çıkacak istersen onu bekle daha uyguna almış olursun
Geri