Mrcoffee kullanıcısının son içeriği

1. Mrcoffee

Resimdeki Klavyenin Markası Ne?

Sağolun hocam
  2. Mrcoffee

Öneri (Acil) Beyaz Klavye Önerisi

Evet hocam bende simdi farkettim
  3. Mrcoffee

Hocam bu cream blue normal blue gibi degil yellow switch'in tactile versiyonu gibi. Hocam birde win 10 ya da 11 alın bence saglam lisansta baya iyi indirimler var
  4. Mrcoffee

Hocam öncelikle setup aşırı iyi sadelik cok iyi. aynisini yapmayi dusunuyorum ama akko v3 cream blue pro ile akko v3 cream yellow pro arasinda kaldim. Birisi tactile birsi linear Düzenleme: cream blue alacağım
  5. Mrcoffee

Hocam cok yordum ama bu kasanin tus dizilimi cok hosuma gitti ilk basta rs2 sandim ama oda degilmis
  6. Mrcoffee

Hocam akko v3 yellow mu daha iyi cream blue mu
  7. Mrcoffee

Hocam biraz arastiriyim tam istedigim kasa boyutu sagolasın belki baska bilen de olur 1697031910 Hocam epomaker rt 100 var bununla ayni boyutta ama o ekranli falan
  8. Mrcoffee

Klavyenin kasasını çok beğendim ama bir türlü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim (:
  9. Mrcoffee

@Greewe_Greew
  10. Mrcoffee

@Greewe_Greew Hocam 5000 civari tuş ve switch'i kararlaştırdım ama kasa bulamadım Düzenleme:klavye full size olursa daha iyi olur
  11. Mrcoffee

Ali express'te de bu fotoğraflar vardida ondan sordum
  12. Mrcoffee

Hocam ali express'te yorumunuz var mi
  13. Mrcoffee

Sagolun hocam bende arastiriyorum Birde hot swappable klavye alip tus ve switch'i degistirsem gereksiz mi olur Hocam teşekkürler öncelikle uygun kasa arastiriyorum siz yormayin kendinizi
  14. Mrcoffee

Hangi Switch'i Almalıyım (Acil)

Hocam custom yapacagim 5k butcem var
  15. Mrcoffee

Sagolun hocam custom yapacagim :) Duzenleme: 3 parcadan mi olusuyor custom klavye (alt taban, switchler, tuslar) oneriniz varmidir parçalardan enter buyuk olursa daha iyi olur
Geri