MrPerfect kullanıcısının son içeriği

1. M

Egzoz Fanıyla Ilgili

İkiside hocam önde ki üç fan 4 pünliye bağlıydı sata girişide powera
  2. M

Egzoz Fanıyla Ilgili

Arkadaşlar merhaba bu tarz girişi olan egzoz fanı önerebilir misiniz ben bulamadım da
  3. M

Öneri Ekran Kartı Yükseltmek Istiyorum

İşelmciyi 11400f yapsam 3060 ile uyumlu çalışır mı sizce
  4. M

Tekrar yazıyorum kusura bakmayın önerisi olan var mı?
  5. M

İşlemciyi de yükselticem hocam ilk ekran kartını satabilirsem üstüne koyup işlemciyi daha sonra yükseltmeyi düşünüyorum
  6. M

Önerin için teşekkürler hocam 6500 baktım baya performans farkı bar araların da ti ile
  7. M

Arkadaşlar merhaba Eylül ayın da vatandan sistem almıştım i3 10100f,ekran kartı olarak gtx1660 ti var asus tuf,öncelikle bu işlemciye max hangi ekran kartı takabilirim ilerliyen zamanlar da işlemci de güncelliyicem bir diğer sorum da sizce ekran kartını kaça satabilirim sıfır akakçe de 8600...
  8. M

Öneri Gamepad Önerisi

Hocam pusatı sipariş vermiştim netten bi sıkıntı oldu onu iptal edip msi gc20 v2 yi verdim bende sipariş bugün geldi ilk kullanım da memnun kaldım uzun vade de bakalım nasıl olucak
  9. M

Öneri Gamepad Önerisi

Herkese çok teşekkür ederim pusatı sipariş verdim hepinize iyi forumlar.
  10. M

Öneri Gamepad Önerisi

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
  11. M

Öneri Gamepad Önerisi

Arkadaşlar merhaba pc de kullanmak için kablolu kablosuz fark etmez gamepad önere bilir misiniz? (bütçe 1000TL)
  12. M

Isınma Sorunu

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim id cooling se 214xt sipariş verdim 🙏
  13. M

Isınma Sorunu

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar önerdiğiniz kule tiplerine bakıcam
  14. M

Isınma Sorunu

Bütçemi yazmayı unutmuşum 2500 Liraya kadar bir bütçem var
  15. M

Isınma Sorunu

Arkadaşlar merhaba kullandığım sistemin linkini aşağıya koydum sistemi aldığımdan beri stok fan da sıcaklıkar oyunda 65 dereceyi geçmemişti son haftalarda işlemci sıcaklığım 70-75 civarı bazen 80 üstlerini görüyor bende ufak bi kasayı temizledim "COOLER MASTER HTK-002"termal macunu sürdüm ama...
Geri