mrtcglar kullanıcısının son içeriği

1. M

45.000-60.000 TL Toplama PC Alıcam Topladığım Parçalar Nasıl Yardım!!

arkdaslar uygun fiyat oldunu düşünüyorum nasıl acil cvplar yazabilrsem uyumluluk performans vs bugün sipariş geçicem :) kullanım amacı daha çok stüdyo kayıt video edit render ee almısken az biraz oyun fps canavarı derdim yok
  2. M

Soru Anakart Ram Uyumu

arkdaslar slm şimdi ddr 5 bir sistem topladım alıcam anakartımın özelliklerinde ram frekansı 4800 mhz oc frekansı 7200 mhz yazıyor alıcam ram 6000 mhz civarında gerek varmı yoksa sadece 4800 mhz bandında bir ram mi almalıyım anakart...
  3. M

46.000Tl İ7 13. Nesil Ddr5 Sistem Onerisi!!

Peki buraya 3060 ti taktimizda beni cokmu bozuyor render studyo kayit video edit icin istiorum pcyi bos zamanlarda belki oyun bi gamer degilim nasil olur
  4. M

Ddr 5 konusunda ve i7 islemci konusunda israrciyim tesekkurler
  5. M

İ7 13. Nesil ddr5 sistem onerisi alabilirmiyim monitor dahil 46bin max butcem var!!
  6. M

Soru Topladığım PC Hakkında Yorum Yapar Mısınız ?

Peki ozaman i7 13. Nesil ve ddr 5 bi sistem onerirmisiniz bu fiyat bandinda rica etsem🙏🏻
  7. M

Evet sebebide aslinda amacim oyun degil video edit render ve studyo kayit bi ekran karti olsun istedim ki bu islemcide grafik surucu var ama yetmez die bi ekran karti koyup aslinda islemciyi i7 kf yaptim bu eski fotosuydu ☺️🙏🏻
  8. M

Slm yardim istiorum topladim pc hakkinda yorum yaparmisiniz?? Parcalarin uyumlulugu vs performqns veya oneri tesekkur ederim🙏🏻☺️
Geri