Muhammetsbr kullanıcısının son içeriği

1. M

4070 30k ya ayarlicam aticam demiştin bende beklemedeyim

4070 30k ya ayarlicam aticam demiştin bende beklemedeyim
  2. M

30k 4070 sistem onericektiniz hocam

30k 4070 sistem onericektiniz hocam
  3. M

Hocam kolay gelsin 30k ya kadar güzel bir sistem toplayacağım ne önerirsiniz yardımlarınızı...

Hocam kolay gelsin 30k ya kadar güzel bir sistem toplayacağım ne önerirsiniz yardımlarınızı bekliyorum oyun için bu arada
  4. M

tamam haber bekliyorum sizden teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

tamam haber bekliyorum sizden teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
  5. M

uyar hocam hazır sistemmi yoksa tek tek kendimiz toplamak mı mantıklı hocam

uyar hocam hazır sistemmi yoksa tek tek kendimiz toplamak mı mantıklı hocam
  6. M

30k ya kadar yükseldi hanımdan izin çıktı 😂

30k ya kadar yükseldi hanımdan izin çıktı 😂
  7. M

çok kararsızım hazır alıyorken iyi birşey alayım diyorum varsa tavsiyleriniz bekliyorum :D

çok kararsızım hazır alıyorken iyi birşey alayım diyorum varsa tavsiyleriniz bekliyorum :D
  8. M

https://www.gaming.gen.tr/urun/279223/elite-dual3060ti-amd-ryzen-5-7600-asus-dual-geforce-rtx-306...

https://www.gaming.gen.tr/urun/279223/elite-dual3060ti-amd-ryzen-5-7600-asus-dual-geforce-rtx-3060-ti-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ iyi akşamlar rahatsız ediyorum kusura bakmayın hocam bu sistem nasıl sizce bu paraya daha iyisini alabilirmiyiz?
  9. M

Öneri En Fazla 25K Toplayabilecegim PC Sadece Kasa !

Vega 3 mu 30 mudiye birşey cikarticaklarmis bilginiz var mı?
  10. M

Öneri En Fazla 25K Toplayabilecegim PC Sadece Kasa !

Selamün aleyküm arkadaşlar, 23,25 k arası bütçem var onerebilceginiz hazır sistem yada ne toplayabiliriz yardımlarınızı bekliyorum. Kürşat hocam yardımlarınızı bekliyorum.
  11. M

Selamün aleyküm hocam 23k kadar bütçem var pubg vali LoL oynuyorum onerebilcegin sistem varmı ?

Selamün aleyküm hocam 23k kadar bütçem var pubg vali LoL oynuyorum onerebilcegin sistem varmı ?
Geri