Müner kullanıcısının son içeriği

1. M

Boot Option Priorities Kısmına Giremiyorum

Merhaba arkadaşlar yeni pc ye win 11 kuracam ama bir türlü olmadı . Boot options priorities kısmına giremiyorum bir türlü burası nasıl açılıyor bilgisi olan varmı
  2. M

Techstorm Exotic T28 oyun kolu fifa 22 açar mı?

Arkadaşlar techstorm exotic t28 gamepad kullananlar için soruyorum fifa 22 açarmı. Bi inceleme videosunda ps5 deki ps5 oyunlarını açmıyormuş ps4 oyunlarını açıyormuş inceleme yaparken fifa 22 de ps5 ibaresi vardı bunu açmaz diyip 21 oynadı. Şimdi ben steamde in 22 alıp pc de oynasam kol oynatır...
  3. M

Win 10 pro 11 pro olurmu?

Eğer olmaz ise Win 11 pro kurcam direkt 1667676453 Usb de win 10 var yakınımda laptop yada pc yok o yüzden uğraşmayayım diye sormuştım
  4. M

Win 10 pro 11 pro olurmu?

Selamlar iyi akşamlar hocalar; Sistemim freedos usb de win 10 iso dosyası var kurarken win 10 pro kursam pc açıldıktan sonra win 11 yükseltsem win 11 mi olur Win 11 pro mu? Not Elimde win 11 pro ürün anahtarı var o yüzden
  5. M

Win 10 kurarken hata

Anladım peki komut satırını nasıl açıcam
  6. M

Win 10 kurarken hata

1667416906 Sistemde zaten önceden Windows 11 vardı bir sıkıntı olurmu burdan ilerisinde zaten verileri kurtaramam değilmi
  7. M

Win 10 kurarken hata

Teşekkürler 1667416063 Yalnız ben format atmıyorum şöyleki kasa açılıyor monitöre görüntü gelmiyordu sadece bıos menüye girebiliyordum. Herşeyi denedim hala görüntü gelmedi benimde aklıma rufusla win 10 kurmak geldi saçma sapan bi hal aldı ama yapacak birşey yok artık
  8. M

Win 10 kurarken hata

Selamlar hocalar; Win 10 kurarken windows seçtiğiniz konuma yüklenemedi diye hata verdi çözümü nedir bilen varmı
  9. M

Win 11 Destekli Wireless Adaptör

Hocalar iyi günler dilerim, Windows 11 destekli wirelees adaptöre ihtiyacım var tavsiye ederseniz sevinirim İnternet hızım 16 Mbps Çok ahım şahım bişey olmasına gerek yok bütçe max 250Tl
  10. M

Windows 10 kurulum yaparken surucu bulunamadı hatası

Merhaba arkadaşlar M Freedos bilgisayara ilk defa win kurcam ama sürücü yükle, aygıt sürücüsü bulunamadı diyor. Yardumcı olurmusunuz nasıl yapcam. Rufus ile Windows dosyasını usb belleğe yazdım altaki görsele kadar geldim sonra bu hatayı verdi.
  11. M

İtopya'dan Kendimce Topladığım Full MSI Sistem

Reis bence taner abinin yeni hazır sistemini bekle bu fiyatlara çıkabiliyorsan. Muhtemelen Pazartesi den sonra yakın bi vakitte gelir daha iyi bi sistem alabilirsin
  12. M

Laptop için extra ram uyumu nasıl olur

merhaba arkadaşlar yeni bir laptop aldım 8 gb ram i vardı ancak yetersiz düşündüğüm için extra 8 gb ram aldım. Acaba bilgisayara o ram uyarmı? Sitesinden falan mhz ine baktım ona göre seçtim fakat tam emin olamadım herhangi bir tecrübesi olan varsa yardımcı olabilirmi? Herhangi bi sorun...
  13. M

1TB M2 SSD Tavsiyesi (21 Mayıs 2022)

Peki aynı fiyata PCle 3.0 2Tb alsak nasıl olur
  14. M

Teşekkür ederim sağolun hocam
  15. M

Hocalar günaydın, Bana max 2000 TL olacak şekilde m2 ssd tavsiye edermisiniz. 1 Tb yada 960 gb farketmez Anakart modeli : ASUS PRİME B660M-K D4
Geri