Murda kullanıcısının son içeriği

1. Murda

Ram Slotu Çalışmıyor

Yedek bilgisayarım yok maalesef. Servis süreçleri de malum. Yetkili firma Servis Point hakkında da çok şikayet gördüm. Bunu tek slotla kullanmak bana eksi bir durum yaşatır mı?
  2. Murda

Ram Slotu Çalışmıyor

Sağdaki hocam
  3. Murda

Ram Slotu Çalışmıyor

Merhaba PRO B760M-G DDR4 ana karta sahibim. Geçtiğimiz günlerde mavi ekran hatası almaya başladım. Bunun üzerine RAM'in slotunu değiştirip diğerine taktım ve sorunsuz çalıştı. Bu arada diğer slotu silgi ve diş fırçası ile temizledim. RAM'in de bakır kısımlarını silgi ile sildim. Ancak farklı...
  4. Murda

PC Açılmıyor! Ram'de Mi Sorun Var?

Kendisine söyleyeceğim. Teşekkür ederim hocam.
  5. Murda

Sonuç değişmiyormuş. Zannedersem videoların birinde tek ram çalışırken video vardı. Açılmıyordu.
  6. Murda

Windows 11 kuruluymuş bilgisayara
  7. Murda

Format atılmış bilgisayara. Ana ekrana gelemiyor. Ne yapması lazım?
  8. Murda

Arkadaşlar merhaba Hollanda'da yaşayan yeğenimin Türkçesi fazla olmadığı için ben yazıyorum. Kendisinin bilgisayarında bu hatalar var. RAM ışığı yanıyor ayrıca. Aşağıdaki videolarda izleyebilirsiniz. Bilgisayarı açınca birkaç kez çöküp onarım ekranına yönlendiriyormuş ama orada da aynı durumla...
  9. Murda

Ekran Kaydında Ekran Donması

Şu sorunun çözümünü kimsenin bilmemesi çok kötü ya.
  10. Murda

Ayrıca Chrome'da ve diğer tüm video programlarında yayınlar donuyor. Çok saçma sapan bir sorun. Az çok baktım ve yazılanları uygulamayı çalıştım ancak çözemedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  11. Murda

Merhaba, Ekran kaydı alırken kayıt bir karede takılı kalıyor ancak ses devam ediyor. Önce programdan zannettim ama değilmiş. Farklı programda da aynı hatayı aldım. Bunu nasıl halledebilirim? PNY RTX 3070 ekran kartı kullanıyorum. 15 12500 işlemcim 16 gb ramim MSI B760 da anakartım. Bir...
  12. Murda

[MEDIA]

13. Murda

Shaker Önerisi Alabilir Miyim?

Arkadaşım aldı memnundu bundan. Bir üst modeli vardı zannedersem linkteki ürünün. Ona bakabilirsin.
  14. Murda

Shaker Önerisi Alabilir Miyim?

Bundan aldım ama 1 ayda motoru bozuldu.
  15. Murda

Win 10 Nasıl Etkinleştiricem ?

Hepsilisans'tan da alabilirsin. 2 senedir orayı kullanıyorum.
Geri