MURDOCK kullanıcısının son içeriği

1. MURDOCK

Kernel Power 41 Hatası Alıyorum.

BF2042 oynuyorum. Spiderman remastered oynarken de aynı hatayı almaktayım. Geçen gün cs'de bile kapandı. Bir kere de any desk kullanırken aynı hata ile karşılaştım.
  2. MURDOCK

Kernel Power 41 Hatası Alıyorum.

Yapabileceğim bütün testleri yaptım. Memtest86, Prime95, furmark hepsini yaptım. Hiçbirinde bir sorun gözükmüyor. Dün gece en son occt ile psu dahil bütün bileşenleri test ettim. Hiçbirinde bir sorun bulamıyor. İnternette yazan her yorumu her öneriyi denedim. Fotmat attım. Win 11'e yükselttim...
  3. MURDOCK

Sorunum Nedir Sizce?

Selam dostlar. Gigabyte g24f 2 kullanıcısıyım. Monitörü aldığımdan beri dertler peşimi bırakmadı. İlk başta eski hdmı kablomu kullanıyordum ama görüntülerde gidip gelmeler yaşadığım için yeni bir dp kablosu aldım. Gidip gelme sorunlarım devam edince şansızlık diyerek yeni bir dp kablosu aldım...
  4. MURDOCK

Öneri 20K Civarı Gaming Laptop (Nisan 2023)

25K Civarlarına çıksam nasıl bir öneriniz olur?
  5. MURDOCK

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BH4J5YCQ/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&psc=1&ref_=sspa_mw_detail_0&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9waG9uZV9kZXRhaWwp13NParams İ5'li olan nasıldır acaba 16gb ram var
  6. MURDOCK

Sonradan ram takviyesi yapılabilir değil mi? Amazonda max ram kapasitesi 8GB yazıyor
  7. MURDOCK

Evet hocam forumdaki diğer gönderilere baktım ve şimdilik HP'de karar kıldım. Sonradan ram takviyesi yapılır. Yanıtınız için teşekkür ederim.
  8. MURDOCK

Selam arkadaşlar genellikle Fifa ve Valo oynuyorum. 15-20k civarında bir laptop arıyorum önerileriniz nelerdir? Monster ürünleri var 3050Ti'lı nasıldır sizce ?
  9. MURDOCK

Gigabyte G24F-2 Pivot Ayak Değişimi

Selam dostlar. Gigabyte G24F-2 kullanıcısıyım. Monitör çok güzel lakin pivot ayaklarından şikayetçiyim. Dell marka monitörlerin kare ayakları daha az yer kaplıyor gibi geliyor. Bu ayakalar her monitöre uyumlu mudur? Örneğin aşağıdaki linkte yer alan ürün olur gibi geliyor. Dişlileri benzer...
  10. MURDOCK

Xmp Sonrası Oyunlardan Atıyor!

3000 yaptım ben de bir sorun yok gibi şimdilik
  11. MURDOCK

Xmp Sonrası Oyunlardan Atıyor!

Ramlerimin 2133'de çalıştığını gördüm. XMP'yi açarak profil 1'i seçtim ve Ramler tam performansta çalışmaya başladı. Lakin bu seferde oyunlarda sıkıntılar yaşamaya başladım. Valonrant oynuyorum. Maç esnasında oyun donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum tıklanmıyor reset atmam gerekiyor. Ya da oyundan...
  12. MURDOCK

Bu Ayar Hi̇çbi̇r İse Yaramiyor

Kafayı yersin ya. FPS sorunum yok ama dün acaba perf. artışı olur mu diye oynayayım dedim oynamaz olaydım :D Önce mavi ekran verdi sonra oyunlardan atmaya başladı. Eski ayara çektim düzelmedi oyunları sildim yükledim vs bir ton uğraştım ama farklı sorunlar almaya devam ettim :D En son 1 saat...
  13. MURDOCK

Sistem Güncelleme

Teşekkür ederim hocam
  14. MURDOCK

Sistem Güncelleme

Örneğin ekran kartı için 10k civarına kadar çıkabilirim. Parçalar arasında yetersiz kalan var mıdır?
  15. MURDOCK

Sistem Güncelleme

Şu anda kullandığım ürünleri aşağıda belirttim. Sizce neleri güncellemeliyim. Ekran kartı olarak 3060'a geçmeli miyim? Fps olarak daha iyi olduğunu görüyorum. Valorant oynarken 180-220 fps civarı alıyorum. Kasa: Corsair spec-delta RGB Cc-9020121 Mid-tower Atx gaming kasa 550w Anakart: 7-...
Geri