MuRO kullanıcısının son içeriği

1. M

4K Monitör Tavsiyesi

teşekkür ederim
  2. M

4K Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar yeğenim sağolsun monitörün ekranı kırıldı. Bana max 21K bütçe ile 27-28 inç 4K çözünürlükte monitör önerisi verebilir misiniz
  3. M

Wireless Kulaklık Önerisi

steelseries arctis 9 wireless kullandım zamanında ben önermem şimdiki kulaklığım da steelseries ama 9 wifi o kadar da iyi değildi mesela bir film izlemek ya da müzik dinlemek isterseniz her ne kadar da eq ayarı yapsanızda başarılı sonuçlar alamıyorsunuz 1691315694 ama ses kasmak istiyorum...
  4. M

Steelseries Sonar Mikrofon Sorunu

bilgisayarımı formatlayınca düzeldi benim sorunum
  5. M

Valo Delipop Vandal Mı Rgx Mi?

bence delipop
  6. M

Steelseries Sonar Mikrofon Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım Steelseries cihazında sonar özelliği açık ve seçili iken mikrofonu kullanamıyorum. Örnek olarak: Ses kayıt uygulamasını açtığım zaman mikrofon(steelseries) seçeneği ile ses kaydı yapabiliyorum ancak Sonar(steelseries) seçeneği seçili iken mikrofon çalışmıyor...
  7. M

Max Bütçe 17K Olacak Şekilde Kasa Önerisi

Arkadaşlar merhaba arkadaşım için bilgisayar tavsiyesi istiyorum max. bütçe 17k olacak şekilde ve mümkünse lütfen ekran kartı nvidia olsun amd ekran kartlı sistem istemiyor arkadaşım.
  8. M

HDD Yardım

Arkadaşlar merhaba hdd kullanımında bir sıkıntı var yardımlarınızı talep ediyorum 1tb hdd var ancak 280gb veri depolanmış durumda ve bilgisayarımdan kontrol ettiğimde tamamen dolu görünüyor içindeki verileri bilgisayara aktarmaya çalıştığım zaman da hata veriyor ve yine bilgisayarımdan kontrol...
  9. M

Öneri 5ghz ağı için wifi güçlendirici

Çok teşekkürler
  10. M

Teşekkürler hocam peki bu tür cihazlar ping artışına sebep oluyor mu acaba
  11. M

Fırsat Windows 10 Key / 5 Tl 🔥

Abinizin ismi şafak mı
  12. M

Hocam ihtiyacım olan şey wifi alıcı değil menzil artırıcı 1675047181 Belirli bir bütçem yok parasına göre en performanslı olan hangisi ise onu almak istiyorum
  13. M

Arkadaşlar merhaba 5ghz ağı için iş yerinde kullanabileceğim bir wifi güçlendirici almayı düşünüyorum iş yerim 2 katlı alt katta bir modem var üst katta 5ghz ağı görünmüyor bana önerebileceğiniz f/p wifi menzil güçlendirici var mı bir de bu alacağım cihaz ping artışına sebep verir mi...
  14. M

Modem 5Ghz Wifi Bağlantıda Görünmüyor

modem arayüzünden bir ss atar mısınız bakalım ezbere bir çözüm bulamayabiliriz
  15. M

Soru S23 Almanydan Alınsa Sorun Olur Mu ?

telefonu yurtdışı aldığınızda kayıt ettirmek için bir pasaporta ve o pasaport ile son zamanlarda(tam süresini hatırlamıyorum) yurtdışına çıkmış olmanız lazım aksi taktirde kayıt ettiremezsiniz kayıt ettirmeden de kullanmak için 120 günde bir kere sim slotunu değiştirmeniz lazım bu şartlar...
Geri