musafa966 kullanıcısının son içeriği

1. musafa966

Bende dedim bizim Bizim Arthur Morgan burda moderatör müymüş :D

Bende dedim bizim Bizim Arthur Morgan burda moderatör müymüş :D
  2. musafa966

1500 liraya msi rx 550 4 gb alınır mı

A Alınabilir normalde 2K yerine Rx460 bulabilirseniz daha iyi olur
  3. musafa966

DP VS HDMİ

Display Port > HDMI Display Port varsa onu kullanın daha günceldir ama yoksa HDMI da yeterlidir.
  4. musafa966

intelmi amd mi

13900K arada kayboldu heralde :D Edit şimdi gördüm Fiyat Pelformans kalinlastirilmis
  5. musafa966

Ekran kartsız görüntü alabilirmiyim

Dediğiniz doğru katılıyorum Ama hala 11.nesil yada 10.nesil anakartlarda BAZILARINDA bu özellik hala mevcut 12.Nesil anakartlara pek bakmadım yorum yapmayacağım
  6. musafa966

Dahili Grafik Birimi bulunmuyor İşlemcide de dahili grafik birimi bulunmuyor Yani hiçbir şekilde anakart üzerinden görüntü alamazsınız :( . 1670489707 Hayır hocam onu demiyorum bazı anakartlarda onboard özelliği var yani analartin chipsetinde dahili grafik birimi var şuan aklıma gelen...
  7. musafa966

Eğer Anakartta Chipset destekli görüntü birimi varsa görüntü alınabilir illa işlemcide görüntü birimi olmasına gerek yok.
  8. musafa966

İşlemciden alamazsınız ama Anakartta chipset görüntü destekliyorsa alırsınız Anakart nedir?
  9. musafa966

RX 6650 XT Nasıl bilirsiniz?

Yayıncılık içinse almayın kesinlikle Onundisinda oyun oynamak istersen taş gibi kart FSR2.0 destekli oyunlarda iş görür hayırlı olsun şimdiden
  10. musafa966

SİSTEMİM NE KADAR EDER ?

Monitör de varsa 20K Sen 20K nij üstüne sattıktan sonra Profil mesajlarına atarmisin :D ben okadar fiyata satamazsin dedim 15K yazarsan satabilirsin 20K ya adamlar 3070 hazır sistem bulabiliyor 2.Elde 13K ya RTX 3090 bile bulunuyor yani bu Piyasada sen onu 15K 16K yazarsan anca satarsın demek...
  11. musafa966

Sen DA daki Arthur Morgan misin

Sen DA daki Arthur Morgan misin
  12. musafa966

SİSTEMİM NE KADAR EDER ?

3060 Ti bir sistem taş çatlasa 15K fazlasına çıkılmaz zaten gidipte 17K yazarsan kimse almaz
  13. musafa966

SİSTEMİM NE KADAR EDER ?

Çok güzel bir PSU ram olayida iyi ortalama 13-14K arası
  14. musafa966

2020 yılından beridir foruma kayitliymisim haberim yok :D

2020 yılından beridir foruma kayitliymisim haberim yok :D
Geri