Mustafa Esat kullanıcısının son içeriği

1. M

Sıvı soğutma kasaya sığmıyor

sağ olun hocam daha fazla öneri olursa açığım
  2. M

ekran kartı uzunluğu 25 cm anakart micro atx
  3. M

merhabalar cougar aqua 240mm sıvı soğutucu aldım fakat kasama sığmadı 1000-1500 tl arası bütçem var sıvı soğutmayı üst tarafına takabileceğim kasa önerir misiniz
  4. M

kısa süreli gelen kasmalar

sorun başladığından beri 80 derecenin altına düşmüyor sorun yokken 80 derecenin üstüne çıkmazdı
  5. M

msi afterburnerdeki sıcaklık değerinin doğru olduğunu düşünmüyorum hocam kasamı düzenli olarak temizliyorum
  6. M

hocam yeni nvidia sürücülerini kaldırıp eski sürücü kurdum şuan sorun çözüldü gibi bir gelişme olursa yazıcam 1668376192 yanılmışım hocam sorun halen devam ediyor
  7. M

need for speed heat, forza horizon ve bannerlord oynarken böyle oluyor pixel art yada 2d oyunlarda sorun yok
  8. M

sorunun video kaydını aldım hocam böyle çözülmesi daha basit olur belki https://www.veed.io/view/50f2e389-fa0a-470a-9c68-fc305f8bbf4b?sharingWidget=true&panel=share
  9. M

Büyük gizem Fps drop ve Stuttering

aynı sorunları şu sıralar bende yaşıyorum hocam nedenini o kadar merak ediyorum ki
  10. M

test sonuçları bu şekilde hocam ssd kingston snvs500G modeli
  11. M

yanıtınızı şimdi gördüm test edip geri yanıt vericem
  12. M

merhabalar sorunum başlıktaki gibi forza horizon, bannerlord, need for speed heat gibi oyunları akıcı bir şekilde oynarken bi anda 5-10 saniye süren kasmalar giriyor fps 10 lara kadar düşüyor. Kasmalar bitiyor beş dakika geçmeden ara ara tekrar başlıyor. sistemimi game garajdan aldım aquarius...
Geri