mustafaa kullanıcısının son içeriği

1. M

Sistemi Kaça Satabilirim?

teşekkür ederim.
  2. M

o zaman benim 10 k falan gider mi sence ?
  3. M

teşekkür ederim.
  4. M

Arkadaşlar merhaba, işe girdim ve pc mi yükseltmek istiyorum sistem sizce max kaça satılır garanti yok kutuları mevcut. - AMD Ryzen 5 3500X - Asus B450M Dragon - NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER - Xpg Gammix D30 (2x8) 3200MHZ - ADATA SU750 - Corsair Carbide Spec-Delta
  5. M

17.000-20.000 TL 20.000 TL Lik Bu Laptop Alınır Mı ?

Merhaba arkadaşlar, böyle bir ürün buldum 19.980 tl indirimde iken alınır mı? önceliğim üniversite için gemi çizim flen olayları oyun vs. olcak sizce daha iyisini bulur muyum ve ya bu alınır mı bütçe tam 20.000 tl üstü olmaz...
  6. M

Wireless Kulaklık Seçimi Sizce Hangisini Almalıyım.

teşekkürler eledim diğerleri hakkında bir fikrin var mı 1690234068 teşekkürler eledim diğerleri hakkında bir fikrin var mı
  7. M

Wireless Kulaklık Seçimi Sizce Hangisini Almalıyım.

Herkese merhaba arkadaşlar, aşağıda vermiş olduğum linklerden ortalama fiyat bu şekilde sizce hangisi daha mantıklı ve ya bu fiyatlara önerebileceğiniz başka kulaklıklar var mı. Kulaklığı kullanım amacım tamamen FPS oyun oynamak olacaktır arada yt videoları vs. Asus Tuf Gaming H3...
  8. M

Logitech Z313 Ses Sistemim Çalışmıyor Yardım

Merhabalar arkadaşlar dün gece pc başında oturuyorken bir anda ses sisteminin ışığı gitti bir daha da hiç çalışmadı acaba bunun için ne yapmayalım yapılır mı yoksa çöpe mi atayım bilgisi olan lütfen paylaşabilir mi? Ürün fotoğrafları bunlardır; Ürün ismi; LOGITECH Z313 2.1 SPEAKER
  9. M

Havlu, Nevresim Ve Ya Tekstil Ile Uğraşan Arkadaşların Yardımına Ihtiyacım Var.

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir girişimcilik projem var ve biz bu girişimcilik projesinde söyle bahsedeyim Alanya da otellere havlu, nevresim ürünlerini toptan satışını yapacağız tekstillerde biz anlaşıp bizzat otellere gidip satışını yapacağız ama bu hayali bir proje olacak fakat hocanın...
  10. M

13 K Ya Masaüstü PC Önerileri

evet sadece kasa
  11. M

13 K Ya Masaüstü PC Önerileri

Merhabalar, 13 k bütçem var hangi sistem alınır önerilerinizi sunar mısınız ?
  12. M

Soru Bu Laptoplardan Hangisi Alınır Sizce ?

çok teşekkür ederim, öyle yapacağım
  13. M

Soru Bu Laptoplardan Hangisi Alınır Sizce ?

Merhabalar okul için bir laptop bakıyorum sizce en mantıklısı hangisi max bütce 15k Sistem 1...
  14. M

14.900Tl Lik Laptop

çok teşekkür ederim max bütçem malesef 14,900 ama teşekkür ederim 1678394279 teşekkürler fakat o akdar bütçe çıkamam
Geri