mxpyma kullanıcısının son içeriği

1. M

sizce haksızmıyım ?

Hocam teşekkürler gine mesajları incelediğimde yukarıda biliyorsunuz kodda azcık bir değişiklik yapsa yeni bir eser sayılır diyorsunuz fakat bize burada kullandığı ifade (Gelişmiş) yani yeni bir özellik olması gerekmezmi Uzlaşmada karşı taraf nabzı biraz yüksek biraz heycen aradan bir arkadaş...
  2. M

sizce haksızmıyım ?

hocam uzlaşamaya gitmeden önce adama nasıl davranmalıyım sizce bir fikriniz varmı uzlşamayı reddedip dava açta diyebilir bu dönem biraz önemli
  3. M

sizce haksızmıyım ?

En iyisi biraz üstüne gidip uzlaşmada bitiriyim
  4. M

sizce haksızmıyım ?

Hocam şahsın Senin Hudun ifadesi şahıs kaynak kodunu değiştirsin veya yeni bişey eklesin geçersiz kılarmı ? sonuçta görsel bizim özellikleri bizim hem şahıs bize (Daha Gelişmiş) ifadesi altında iletiyor gelişme diyince esktra biz özellik eklemesi daha mantıklı olmazmı aklen ?
  5. M

sizce haksızmıyım ?

Hocam bu arada freelancer işlerde sözleşme gibi şeyler zorunlumu biliyormusunuz ?
  6. M

sizce haksızmıyım ?

fikrin için teşekkürler <3
  7. M

sizce haksızmıyım ?

@lckyvg hocam şahıs @mxpyma hudunun tasarımını bitirdim akşam atacağım [20:18] Sende fikirlerimi söylersin gibi bir ifade kullanıyor Hudunun derken bir şahısa ait özel bir şeyi belirtiliyor sohbette 2 kişiyiz mesajı yazan o zaten 1 kişi kalıyor oda benim sizce buda kanıt niteliği...
  8. M

sizce haksızmıyım ?

Kanatlarım -eski mod ilen kullanılan mod tıpatıp aynı (dosyası var) -konuşmalar (tüm detayları olay ilerleyişini şeklinde siraladim) -dekontlar -özel kelimeler mesela bir sohbet esnasında Hudunuzun gibi bireye itafen kullanılan sözcüklerin fotoğrafları -eski Hud un fotoğrafları ve yenisi...
  9. M

sizce haksızmıyım ?

Bizim oyun içinde kullandığımız modlar var Eski mod ve yeni mod tıpa tıp aynı + biz fark edince kendisi bize farkları kanıtlamak yerine cevabı : tamam kararım yine değişmedi vermicem dedi mantıklı ve doğru söyleyen bir insan daha tartışmamak için açar gösterir yeni eklediği bişey varsa + olarak...
  10. M

sizce haksızmıyım ?

hukuki işlerden anlayan biri varmı buralarda ?
  11. M

sizce haksızmıyım ?

Avukata para vermiyorum devlet ücretsiz sağlıyor ve avukat zorunlu değil biarz araştırıcam bakıcam
  12. M

sizce haksızmıyım ?

büyük ihtimalle davadan korkar haksızlığının farkında uzlaşmada para alıp giderim
  13. M

sizce haksızmıyım ?

sözleşem zorunluluğu yok ditye biliriyorum
  14. M

sizce haksızmıyım ?

Y Nasıl yani konuşmalar DLL dosyaları ve oyun içinde görünüşler Dekontlar gibi kanıtlarımızı mevcut fakat buraya atamam gizliliği ihlal edebilir
  15. M

sizce haksızmıyım ?

bu arada bende eskişehirdeyim :D ya aklen evet fazlaca mantıklı bir yönümüz var devlet böyle bir işle uğraşırmı bilmiyorum hani bizim zararımız adam bizim üstümüzden para kazandı 3200 tl+ 2 ayım gitti benim buradalarad hukuki işlerden anlayan biri varmı ?
Geri