Myronn kullanıcısının son içeriği

1. Myronn

Yardım Oyundayken Alt-Tab Attığımda PC 1 Fps Oluyor

Bu her zaman olmuyor arada sırada oluyor. Oyun oynarken ALT-TAB attığımda PC bir anda 1 FPS oluyor, her şey yavaşlıyor takıla takıla ilerliyor, bir süre sonra ( 1-2 Dakika içinde, bazen daha uzun) kendi kendine düzeliyor.
  2. Myronn

Discord'da Yayın Izlerken Mikrofon Simgesi Yanıyor

Discord'da mikrofonum açıkken herhangi bir discord yayınını izlerken mikrofon ışığı yanıp sönüyor. Ancak odadakilere sorduğumda hiçbir ses gitmiyor. Yayını kapattığımda mikrofon ışığı yanmıyor. Mikrofon HyperX Quadcast.
  3. Myronn

Yardım Samsung 970 Evo Plus Alınır Mı ?

Bu fiyata daha iyisi var mı ? N11'mi İncehesap'tan mı almalıyım ? https://www.incehesap.com/samsung-970-evo-plus-mz-v7s1t0bw-ssd-disk-fiyati-41648/?ref=akakce&v=1.94.8 https://www.n11.com/urun/samsung-970-evo-plus-mz-v7s1t0bw-1-tb-nvme-m2-ssd-866901?magaza=n11
  4. Myronn

Yardım 2000-2200 Civarı Mouse Önerisi

Başıktaki gibi.
  5. Myronn

Yardım 25 Bin TL Telefon Önerisi

Peki 128GB iPhone 11 Hâlâ Alınır mı? Fiyatı sanki çok fazla gibi geldi.
  6. Myronn

Yardım 25 Bin TL Telefon Önerisi

Bütçe Çok az Artabilir, Eğer Bütçeyi Zorlayabilirsem Aklımda S23 Var. Telefonda oyun Oynanmayacak. Kamera ve pil Öncelik. Daha düşük fiyata ne önerirsiniz? S23 O fiyata iyi bir seçenek midir ?
  7. Myronn

Yardım Steam Anlık İnternet Hızı Düşüşü

Bu sorun sadece steamde oluyor. Ubisoft indirme hızı sürekli bu civarlarda sabit ilerliyor. Epic games hızıda aynı şekil bu civarlarda sabit. EA'de aynı şekil bu indirme hızlarında. Buda steam indirme durumu başlarda yüksek olup bir anda düşüp sonra düşük hızla devam ediyor ama hala arada...
  8. Myronn

Yardım 1800Tl Bütçe Klavye Önerisi (Temmuz 2023)

Attığım linkler çalışmıyor sanırım HyperX Alloy Origins Core Amazon Prime'da 1749 TL'ye düşmüş. 1689248582 Farketmez ama kablosuz daha iyi olur.
  9. Myronn

TKL veya %60 arıyorum.
  10. Myronn

Bütçe 1800 TL.
  11. Myronn

Selamlar, Aklımda bu 2 klavye var bunlar dışında bu fiyatlara daha iyi kavye varmıdır ? HyperX Alloy Origins Core RK61 Triple Mode
Geri