Myscherzo kullanıcısının son içeriği

1. Myscherzo

Çift Monitör Için Vesa Aparatı Önerisi

32 ve 27 inc olmak üzere 2 adet monitörüm var. Masa büyük ama monitörlerde büyük olduğu için ve çok kablo olduğu için rahatsız oluyorum. Bir de istediğim şekilde monitörleri oynatamıyorum. Şu an duvara monte etme şansım yok masaya monte etmem lazım. Fakat istediğim zaman duvara, istediğim zaman...
  2. Myscherzo

❤️‍🔥 Kullanmadığınız Oyun Ve Platform Kodları ❤️‍🔥

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Catahoula: 286cf3d7-26fa-4b7f-a2bc-c2fe51490ea0 https://cyberpunk.net/redeem buradan etkinleştirmeniz gerekiyor.
  3. Myscherzo

Valorant da kod vermiyor be hocam. Direkt hesap bağlıyorsun.
  4. Myscherzo

Lords Mobile Araştırma Gücü Paketi: 2A6ZUYBE
  5. Myscherzo

Özelden yolladım kodu. 1700229492 Doluyor ama ne kadar süresi var bende bilmiyorum.
  6. Myscherzo

Aldım hocam sağ ol. 1698401523 Hepsini aldım sağ ol.
  7. Myscherzo

Yardım Nedir Bu Başımdaki Felaket

Bende 97'liyim. Son 4-5 senedir doğru düzgün oyun oynadığımı hatırlamıyorum. Haftada 1-2 gün pc'de oyun oynarım o da genelde pc başında maks 3 saat falandır zorlarsam. Baktığımda hafta 2 gün ve toplam 6 saat falan hiç bir şey aslında :) İçimden oyun oynamak gelmiyor oynadığım oyunlarda zaten...
  8. Myscherzo

Company of Heroes 3 Gece Savaşçıları Ele Geçirme Noktası Paketi: AZCOH-9QNFC-NJPCR-BXH3K
  9. Myscherzo

Star Trek: Timelines Premium Mürettebat Paketi: i0KHVvCWD1 1697389666 Time Princess Şirin İlişki Paketi: 7HJBKH 1697389684 Lords Mobile Araştırma Gücü Paketi:6HE7ZHZV 1697389708 Guild Wars 2 Korsan Kozmetik Paketi:CDDRWF-XCSK8-PXVH-2T7-JN43G6C 1697390095 Blade & Soul Bereketli Deneyim...
  10. Myscherzo

1ms MPRT vs 1ms GTG hangisi daha iyi?

Tekrardan teşekkürler. Peki bu monitör için önerilen bir ayar atabilir misiniz? İnternetten baktım ama çok farklı ayarlar var hangisine güveneceğimi bilemedim açıkçası.
  11. Myscherzo

Uzun süredir Rekabetçi FPS oyunu oynamıyorum. CS 2 çıktı diye ara ara arkadaşla onu oynuyorum sadece o da yine fazla kasmıyorum zevkine. Uzun süredir full hikaye ve casual olarak takılıyorum gamepad takıp oynuyorum yatarak. Monitör iyi midir peki özellik olarak gecikmeyi bir kenara bırakırsak...
  12. Myscherzo

The Divison 2 Görev

Division 1'i ekip var diye 50-60 saat falan oynamıştım. Division 2 20 saatte sıktı beni ekip yok diye.
  13. Myscherzo

4 ay önce Asus TUF Gaming VG27AQZ monitörü aldım. Şimdi bakarken gördüm 1 MS MPRT yazıyormuş. Açıkçası pek bilgim yoktu. Monitörü aldık artık 4 ay geçti üstünden ama insan yine de merak ediyor bu monitör iyi mi kötü mü. 8k'ya almıştım o zaman. LG ve DELL'ler 10,11K falandı.
  14. Myscherzo

The Divison 2 Görev

Bende sadece oyun var. DLC'leri almadım.
Geri