naberortaam kullanıcısının son içeriği

1. N

Monitör Seçim Konusunda Kararsız Kaldım

G24f2 siparişi verdim. İnşallah sıkıntısız gelir.
  2. N

g241 sıfır çok pahalı şuan fiyat düşse kesin alacağım ama bu hafta kredi kartı döner dönmez sipariş geçicem artık. teşekkür ederim tavsiyen için
  3. N

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/803439-900159-900817-907329-924623/gigabyte-g24f-2_msi-g244f_msi-g2422_lenovo-legion-r25i-30_msi-g244f-e2/ Linkte karşılaştırması olan monitörlerde karar kıldım ama hangisini seçmeliyim? Daha önce MSI G241 kullandım ve oldukça memnundum. Şimdi laptop...
  4. N

Günlük Müzik Önerisi

5. N

G733 Mü Arctis Nova 7 Wireles Mı ?

ben kullanıyorum diye demiyorum ama steelseries çok kaliteli nova 7 wireless kesinlikle
  6. N

9Bin Bütçe Ile Alınabilir 34 Inç Monitörler

Muhtemelen o fiyatlara istediğiniz özelliklerde bulmanız Türkiye'de zor.
  7. N

9Bin Bütçe Ile Alınabilir 34 Inç Monitörler

LG UltraWide 34WQ500-B Monitör Samsung M7 UHD 60HzAkıllı Monitör
  8. N

Yardım Bu Monitör Hakkında Yorumlarınız Neler

Alınır bence özellik olarak iyi duruyor ölü pixel sorunu da olmazsa güzel fiyat. dediğin gibi çok pahalı bilinen modeller
  9. N

Monitör Alacağım Bütçem Kısıtlı

Bu MSI MP243X modeline yakın görünüyor. Bu model için yorumun var mıdır?
  10. N

max bütçem 3000-4000 arası 4000 biraz zorlayabilir.
  11. N

Freedos Laptop Boot Menu Sorunu

laptobu açınca esc tıkla sürekli menü açılacak oradan boot menüsünü seçip kurulum işlemine devam edebilirsin.
  12. N

Merhaba Arkadaşlar, Laptobum için 24 inç 1080p monitör alacağım lakin monitör için çok para harcamak istemiyorum açıkçası. Büyük ekran, ms değeri IPS ekran olmasını istiyorum. Araştırdığım birkaç monitör var ama aranızda kullanan var mı veya önerileriniz varsa lütfen paylaşın. . Hp Victus 16...
  13. N

35.000-45.000 TL Son 3 Gün Acil Yardım

Oyun için topluyorsan AMD işlemci ve NVDIA ekran kartı tercih edebilirsin. Hem daha uygun fiyatlı ve daha performanslı olacaktır.
  14. N

Son Harfi Ile Bir Oyun Yazın

conqueror's blade
  15. N

Öneri 5000 TL Bütçeye Monitör Tavsiyesi

Msi monitörde kesinlikle pişman etmez.
Geri