nacod2 kullanıcısının son içeriği

1. N

Parçalara uygun kasa önerisi yapabilecek?

Sekirayı beğendim fakat 280mm için modart youtube kanalı uyarmış 5cm anakarta kadar boşluk var benim soğutucu 5.7cm fanla radyatör birleşince. Sekira dışında ASUS GT501 ve iCUE 5000X arasında gidip geliyorum asus aşırı büyük ileriye dönük iyi fakat corsair biraz daha sakin. Sekiradan emin olsam...
  2. N

Cooler Master HAF 500 RGB Sinerji Sinerjide fiyat bi tık daha düşük.
  3. N

İlginç bir kasa hoşuma gitti daha olursa lütfen yazın yarın sipariş vereceğim vaktim var. Teşekkür ederim tekrar.
  4. N

Dostum zahmetin için teşekkür ederim maalesef kasaların havadar olması hoş fakat diğer türlü tip olarak bana hitap etmiyor. Önerebileceğin başka modeller varsa bekliyorum. Örnek veriyorum Lian Li nin warcry tarzı, Corsair iCUE 5000x gibi benzer kasalar hoşuma gidiyor tabi lian li pek havadar...
  5. N

Tamamdır RAM konusunda önerilerini dikkate alacağım dostum. Kasa önerilerini de bekliyorum teşekkürler.
  6. N

Max 4bin fakat daha uygun olursa sevinirim. Corsair konusunda tecrübeniz nedir ne tavsiye ederdiniz?
  7. N

Merhaba dostlar, Aşağıda belirttiğim parçalarla uyumlu güzel bir kasa önerisi bekliyorum. Önemli not olarak sıvı soğutucum 280mm olduğu için kasanın üst panelinde yer alacak şekilde bir öneri yaparsanız sevinirim. Ayrıca parçalardan uyumsuz gördüğünüz keşke şunu tercih etseydin dediğiniz olursa...
Geri