Nazdrovya06 kullanıcısının son içeriği

1. N

Arkadaşlar Allah Aşkina Yardim Edi̇n

Arkadaşlar cs 2'de CTL + W tuşu calısmıyor. CTRL a s d tusları calısırken w calısmıyor baska klavyede denedim onda da olmadı. Oyunu doğruladım sildim yeniden yükledim yine olmadı kafayı yiyeceğim bana bir yardım edin
  2. N

Yardım Egzamam Için Yardım

Hocam dercosun şampuanı var bu durumlar için bende de var yakınlarımda kullanıyor. Onu önerebilirim baya bir etkisi var saçıda aşırı yumusak güzel yapıyor. Saç için onu deneyebilirsin. Diğer yerler için bi önerim mallesef yok ama sac için o ürüne bir şans ver derim
  3. N

Öneri Ofi̇s İçi̇n Fare Öneri̇si̇ (Büyük Boy)

Arkadaşlar kurumun bana verdiği fare çok küçük, benimde elim büyük olduğu için rahatsız ediyor. Bana büyük boy kablosuz fare önerir misiniz ? Kabloluda olabilir. 100-250 arası
  4. N

Öneri Foruma 2. El Satış Kategorisi Gelse Olmaz Mı?

Bence gerekli böyle işler ben mesela böyle bir şey acılsa en az 10 parça teknolojik ürünüm var foruma özel uygun fiyata da koyarım
  5. N

3060 Ti Için Indirimde Olan Bu Kasa Alınır Mı ?

senın önerebileceğin sessiz bir kasa varmı hocam ? Bildiğin.
  6. N

sesli calısıyorsa alınmaz ya
  7. N

https://www.hepsiburada.com/msi-mpg-gungnir-110r-white-temperli-cam-3-x-a-rgb-fan-1x120mm-fan-atx-beyaz-gaming-bilgisayar-kasasi-pm-HBC000029PUV8
  8. N

750 W 80 Gol Güç Kaynağı Önerisi

açıkcası cok fazla yok fp bir ürün arıyorum
  9. N

750 W 80 Gol Güç Kaynağı Önerisi

3060 ti ekran kartı için güç kaynağı önerir misiniz ?
  10. N

Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

gerçekten fiyatlar efsane şu zamanda 600 tl ram iyi fiyat
  11. N

Soru Bu Fiyata Alınır Mı ?

aslında hereks öneriyor bu kartı ama bilemedim 1679131344 bu 3060 ti ler ne zaman ömrü biter sizce oyun anlamında
  12. N

Soru Bu Fiyata Alınır Mı ?

Geri