Nightmares kullanıcısının son içeriği

1. N

Fiyat/Performans Acer Nitro 5 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

acer nitro 5, lenovo'ya göre fp açışından daha düşük bir cihaz ama lenovonun da bazı sıkıntıları varmış herhalde...
  2. N

Yeni sisteme eski ekran kartı sıkıntı olur mu?

En son belirttiğim ekran kartını 1920x1080 ayarında rahat kullanabilir miyim?
  3. N

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sapphire-radeon-hd4670-1gb-ddr3-pci-express-2.0-x16-crossfirex-1014179304/detay Bu olur mu acaba?
  4. N

Şimdi farkettim galiba bu ekran kartının VGA çıkışı var. İkinci el minimum ne alınabilir benim bölgemden acaba?
  5. N

Elimde i3 9100f işlemci, MSI h310m pro vdh plus anakartlı bir bilgisayarım var. Yakın zamanda ekran kartım bozuldu ve suanlık görüntü almak, internette gezinmek veya arada Minecraft serverlere girmek için ekran kartı bakıyordum. Bunu buldum...
  6. N

Bilgisayarımı Ve Monitörümü Satıp Laptop Almak Mantıklı Mı?

Hocam ben 10-11k TL civarında bakicam. O zaman nasıl olur
  7. N

Bu monitör kaça gider hocam? 3.400-3500 satış fiyatı diyor.
  8. N

PC : i3 9100f Kingston 8gb hyperx Fury Black ddr4 2666mhz CL16 MSI H310M Pro Vdh Plus Kingston 480gb hyperx Fury sata 3.0 Rampage reaction 4x120mm rainbow fanli 600w 80 plus Monitör : Dell S2721SN Not: ekran kartı mevcut değil. Bunları satsam ne kadar eder? Ayrıca PC yi satıp laptop a geçmek...
Geri