NyxeniQ kullanıcısının son içeriği

1. N

Anonymous Çeviri Trojan Mi

Ben de kaspersky ve anonymous çeviri kullanıyorum ancak şu ana kadar hiç böyle bir uyarı almadım belki çevirinin oyuna işlenmesi için gereken bir kod veya başka bir şey bu uyarıyı vermesine neden olmuş olabilir (tamamen varsayımsaldır bu konuda bilgim yeterli seviyede değil)
  2. N

Max Kaç Mhz Ram Alabilirim?

Teşekkür ederim 1712943894 Hmm anladım çok teşekkür ederim 1712943958 3200den 4600e OC imkansız gibi bir şey belki anakartı veya işlemciyi OClemekle ilgili bir şey olabilir teşekkür ederim fikir için
  3. N

Max kaç MHZ alabilirim diye sormuştum kaç almalıyım diye değil ama teşekkür ederim. Önerebeleceğiniz kaliteli, beyaz ve RGB olan ram var mı dediğim gibi beyaz sistem topluyorum.
  4. N

Steam Pubg

Ekran kartı driverlarınız güncel mi?
  5. N

İyi akşamlar, İşlmecim R7 5700X Anakartım ASUS TUF B550M Plus WiFi. Beyaz RGB Ram almayı düşünüyorum ama almışken olabildiğince yüksek Mhz alıp daha sonra yükseltmekle uğraşmayayım diye düşünüyorum. Anakartımın linki aşağıda max kaç mhz alabilirim ve istediğim kriterlerde önerebileceğiniz ram...
  6. N

Arctis Nova 7 Wireless-Razer Blackshark V2 Pro?

V2 Pro kullanıyorum. FPS oyunlarında inanılmaz iyi ses kasıyorum o kadar iyi ki daha önce hiç bu kadar net ses ayırt etmemiştim oyunlarda, müzik ve film izlerken de keza aynı şekilde çok güzel bir kulaklık. Mikrofonu da çok kalitekli. Pil ömrü son derece güzel ve çok hızlı şarj oluyor. Eğer...
  7. N

Steam Pubg

Yüksek ayarlarda mı oynuyorsun?
  8. N

Videodaki Beyaz Rgb Kablolardan Önerebileceğiniz Var Mı?

Beyaz sistem topluyorum ve videodaki tarza güzel ışık verebilen ve sık duran kablolardan istiyorum ancak kablonun tam adını bilmiyorum bildiğiniz güzel makra ve modelleri varsa önerir misiniz?max 1-1.5K olsun lütfen. Eğer Lian Li kadar güzel duranlar bu fiyat aralığında yoksa beyaz örgü tarzda...
  9. N

Soru Nzxt H5 Flow 2023 Vs Corsair 4000D

Bu oldukça güzelmiş teşekkür ederim
  10. N

https://www.incehesap.com/gamepower...gb-kontrolcu-ve-uzaktan-kumanda-fiyati-46450/ kasam bu
  11. N

Masterliquid 240ml V2 var sorun desteklememesi değil ramlerle çakışıyor radyatör+fan olunca mevcut kasam da destekliyor ama anakartla üst panel arası açıklık yeterince fazla değil.
  12. N

Şimdi baktım ancak üst paneli mevcut kasama benziyor. Mevcut kasamda sığdıramıyorum sıvı soğutmayı.
  13. N

kasa ufak duruyor tonlarca video izledim hepsinde ucu ucuna sığıyor gibi ama benim ramler biraz büyük beni korkutan kısım da bu zaten.
  14. N

NZXT uzun zamandır hayalimdi ancak üst panele sıvı soğutmam sığacak mı diye endişeleniyorum ayrıca kasanın arka paneli yani kabloların düzenleneceği yer vs Corsairde daha hoş duruyor o yüzden çok arada kaldım.
  15. N

Sistemimi beyaz olarak değiştirmeye başladım ve öncelikli olarak kasa ihtiyacım olduğundan beyaz ve şık bir kasa bakıyorum. Bu 2 kasa arasında kaldım. 240mm Sıvı soğutucum var ve hangi kasada üst panele sığdırabilirim (ramlere vs deymeyecek şekilde) ve hangi kasa kalite açısından daha iyi...
Geri