OFD kullanıcısının son içeriği

1. O

Öneri Taşınabilir Harddisk Önerisi

Tamamdır hocam önerin için teşekkür ederim.
  2. O

Hem yedek ve arşiv için hem de belki oyun için kullanacağım. Yükleyeceğim max oyun 2 adet onlar da lol ve Formula 1 olur. Onun haricinde arşiv için kullanacağım. Bu sebeple taşınabilir olması önemli. Araştırdığım kadarıyla yukarıda yazdığım 3 ürün benim için yeterli, aralarından önerebileceğiniz...
  3. O

Merhabalar, 3 farklı ürün arasında kararsız kaldım. Ürünler aşağıda yer alıyor, ek olarak bu fiyatlarda önerebileceğiniz başka ürünler varsa önerebilirsiniz. HDD WD P10 : Okuma / Yazma hızı 140mb/s ancak dönüş hızına ulaşamadım. HDD WD My Passport : Dönme hızı 5400 RPM ancak okuma yazma...
  4. O

Her ikisinde de bazı sitelerde 3.0 bağlantı arayüzüne sahip olduğu yazıyor. My passport için yorumlarda 116 mb/s yazma ve okuma hızı elde edildiğine dair görüntü paylaşan mevcut.
  5. O

Aralarındaki fark nedir acaba baktım ama BLACK P10 olanda detaylı bilgiye ulaşamadım, ikisi de aynı özelliklere sahip gibi duruyor. :)
  6. O

Merhabalar, 1500 TL'ye kadar (duruma göre biraz üstüne çıkabilirim) taşınabilir bir harrdisk almak istiyorum. HDD olursa 2TB , Nvme M2 olursa 1TB olması tercihim. Kaliteli, problem yaşamayacağım bir şey olsun istiyorum. Öneride bulunursanız sevinirim.
  7. O

Öneri Termal Macun Önerisi

Teşekkür ederim hocam.
  8. O

hocam buna da baktım ama termal macun sürmede çok mesaim yok o yüzden kendime güvenemedim. Fiyat olarak da baya fark var diğeriyle. Kryonaut u aldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
  9. O

Tamamdır teşekkür ederim.
  10. O

Bu videoyu izledim ama yazdıklarım arasında kararsız kaldım hocam. 1675419335 Laptop olduğu için çok fazla açmak istemiyorum. Garantisi de devam ediyor. Aslında dediğiniz gibi bu sebeple kaliteli bir şey almak istiyorum.
  11. O

Hocam bilgisayarda işim gereği sürekli analiz ve render alıyorum bu sebeple almışken iyisini almak istiyorum.
  12. O

Cihazım Dell Precision 3551 Workstation Notebook Termal macununu yenileyeceğim. Araştırdığımda önüme iki marka 3 model çıkıyor hangisini önerirsiniz? Thermal Grizzly Kryonaut Thermal Grizzly Hydronaut Cooler Master MasterGel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Macun MGZ-NDSG-N15M-R2
  13. O

Farklı Boyutlarda Ram Alınır Mı?

Sadece CL değeri farklı ancak CL değerinin farklı olması problem oluşturmuyormuş. Linkteki ürünün CL değeri 19 bendeki 21
  14. O

aynı marka ram Şu ürüne bakarsanız memnun olurum. Bendeki mevcut RAM ile tamamen aynı mı bilmiyorum ancak aynı marka RAM. Bu ürünü almam diğer markalara göre daha avantajlı mıdır uyumlu çalışma olasılığı göz önüne alındığında. Bir de ikinci el olma ihtimalinden korkuyorum öyle bir ihtimal...
  15. O

Maalesef aynı ürünü bulamıyorum. Daha çok hazır sistemlerde kullanılan bir ürünmüş.
Geri