Oğuzhan kıyık kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru Darboğaz Drop Sorunu

Stok fan kullanmıyorum zaten dark freezer x129 takılı termal macunu bu hafta yeniledim bakimlarini yapıyorum bilgisayarımın ve sıcaklığı 65 i gecmiyor hicbir oyunda hadi 70 de ki 70 bile zor yani işlemci test falanmi yapmam lazim bu istikrarsızlık neyden kaynaklanıyor olabilir
  2. O

Soru Darboğaz Drop Sorunu

MSI B550 APRO ANAKART XFX 6750XT EKRAN KARTI RYZEN 5 5600X İŞLEMCİ KİNGSTON FURY 16+16 3200 MHZ RAM SAMSUNG 980PRO 1 TB 7500/7000 M2 SSD GamePower WARCRY ATX 6*ARGB Sessiz Fan 750W 80+ Bronz Dahili PSU'lu Kasa Kasam bu arkadaşlar lolde 1 2 saniyelik donma sorunu için format atmıştım şuanda...
  3. O

PC Için Oyun Konsolu Önerisi

Bu iki ürüne çok ısınamadım açıkçası başka öneriniz varmıdır eğer sıkıntı yoksa 8. Nesil falanda olur ayrı satılması baya kötü birşey ekstra para vermek istemiyorum ucuz ise sorun olmaz ama genelde pahalı oluyor kaliteli bilindik marka önerisi alabilirsem süper olur
  4. O

PC Için Oyun Konsolu Önerisi

Merhabalar bilgisayarımda oynamak için konsol arıyorum bütçe 1.5k -3 k arası kol ile alakalı bilgim çok az xbox 9. Nesil ve MSI forge gc30v2 yi gördüm msı da biraz sıkıntılı yorumlar vardı ama kafam karıştı açıkçası kablolu kablosuz kısmında kablosuz kesinlikle olsun kablolu çok önemli değil...
  5. O

Logitech g102 çift tıklama switch değişimi

Dostum üzerinden bayağı geçmiş videodaki gibi switchi tamir edip sağ ve sol olarak yerlerini değiştirdim sorunsuz olan sol clickte tamir ettigim sağ clickte olmuş oldu şuanlık sorun yok yardımlarınız için teşekkürler
  6. O

Merhaba yorumun için teşekkürler çok fazla bilgim yok fakat yapabilicek arkadaşım var ondan yardım isteyecegim bu konuda A101 den aldığım mousenin switchini buraya atsam uyumlumu değilmi bulabilirmiyiz acaba 1668253792 Çok teşekkür ederim dostum izliycem ve sonucu paylasicam
  7. O

faremin garantisi geçen hafta bitmiş ve çift tıklama yapıyor bunların omron switchlere sahip oldugunu öğrendim a101den aldıgım mouse var elimde onun switchlerinden birini taksam sorun olurmu omron switchler 90 tl den başlıyor almakta istemiyorum o fiyata
Geri