okankayci kullanıcısının son içeriği

1. O

Havit Gamenote H2002P Alınır Mı ?

Trendyol n11e döndü rezil bir platform Allah'ından bulsunlar
  2. O

Havit Gamenote H2002P Alınır Mı ?

Kardeşim kullanıyor malzeme kalitesi rahatlığı güzel seside iyi fiyatına göre monster lite kullanıyorum arasında uçurum var
  3. O

Bu Anakarta 2 Adet Nvme 2.0 SSD Takılır Mı?

2 tane m2 portu var yazıyor açıklamalarda
  4. O

Sistemimi Yorumlar Mısınız

Hayır yarı performansını veriyor. Teşekkür ederim yorumun için 1712513204 Teşekkür ederim
  5. O

Sistemimi Yorumlar Mısınız

Anakart: Asus Prime A320 MK İşlemci: Ryzen 5 5600X Ekran Kartı: RX 6700XT Ram: 2*16 3200 mhz Depolama: Kingston KC3000 2TB+ Seagate Barracuda 2TB Kasa: Dark X-Force Power: MSI MAG A850GL Soğutma: ID-Cooling SE-224-XT Anakart sırıtıyor farkındayım artık aldığım parçaları ileriye dönük olsun...
  6. O

Ileriye Dönük Psu Önerisi

aldım yarın geliyor
  7. O

a850gl modelini alıyorum teşekkürler 1712497249 https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-corsair-rm850e-cp-9020263-eu-gen5-850-w-fiyati,512758140.html hangisi daha iyi
  8. O

Rx6700xt ve 5600x sistemim mevcut. İleriye dönük psu bakıyorum. Ne kadar mantıklı bilmiyorum ama ilerde yükseltme yaparsam yeniden almamak için mantıklı geldi. Modüler almak şart mı ? 750-850 yeterli olur sanırım ? Bütçe 3-4 civarı
  9. O

M2 Sonrası PC Kapanma Sorunu

OCCT ile test ettim pc kapandı. Eski SSD mi taktım sorunsuz şekilde OCCT yaptım. Tekrar yenisini yaktım kullanıyorum şuan sıkıntı yok gibi OCCT yaptım 10 dk kapanmadı. Sanırım yerine oturmayan bir kablo vs dolayısıyla sorun yarattı bir süre denemek gerekecek
  10. O

M2 Sonrası PC Kapanma Sorunu

Arkadaşlar Merhaba 2 tb m2 ssd aldım taktıktan sonra pc aniyen yeniden başlatıyor kendini ne mavi ekran neden bir hata alıyorum. Çat diye yeniden başlatıyor veya donup kalıyıor ben yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ramlerin yerini değiştirdim çözüm olmadı sizce neden olabilir. Anakartım gen3...
  11. O

Tüketici Hakem Heyetine Sonrası

Arkadaşlar bir dolap almıştım Ağustos ayından beridir hasarlı teslimat vardı ve onarım sağlamadılar Tüketici Hakem Heyetine başvurdum ve 1 ay önce sonuç geldi. Ayıplı mal kabul edildi ve sıfırı ile değişim çıktı. Bugün kurulum için geldiler ve sonuç teknisyen hatası yüzünden ürün yine...
  12. O

Soru Çift Ekran Hdr

Arkadaşlar 2 adet del monitörüm var Ana monitör: DELL G2724D- DP 2. monitör: DELL G2522HG - HDMI Sorun şu iki monitörü birlikte kullanıyorum monitör ana monitör HDR destekliyor ama monitör ayarlarından HDR açıkken 2. monitörde görüntü gidiyor HDR kapatınca görüntü geliyor. Çözümü varmı acaba...
  13. O

Türk Telekom Prime 25 GB 2000 Dakika 126 TL Kabul Etmeliyim?

kabul et kral daha iyisi zor fiyatlar uçmuş
  14. O

Yardım Yurt Dışından Telefon Getirme

Arkadaşlar bir tanıdığım Amerikada telefon getirtmek istiyorum getirecek kişi geçen sene kendine başka bir ülkeden telefon almış ve kaydettirmiş. Kendi Pasaportuma kaydettireceğim giriş çıkışım var. Yurt dışında yanında telefon getirebilir mi ? Kaç tane getirebilir? Getirmesi ile ilgili...
  15. O

Monitör Tutucu Stand Önerisi

hayırlı olsun hocam
Geri