okankygsz kullanıcısının son içeriği

1. O

Manor Lords

şehir kurma temalı oyunları seviyorsan önerebilirim demosunu oynamıştım gamepass de var ordan indirdim ama daha full versiyonuna girmek nasip olmadı
  2. O

Hangi Tarayıcı Kullanıyorsunuz Ve Neden?

Valla edge kullanıyorum.Chrome eklentilerini de kapsıyor.Uzun zamandır kullanıyorum.Galiba virüs taraması yapması benim için önemli güvenlik yani
  3. O

10 K - Kablosuz Kulaklık Kullanıcı Deneyimleri

https://www.epey.com/kulaklik/asus-rog-delta-s.html buna da bakabilirsin youtube üzerinde incelemeleri mevcut
  4. O

Oyunlarda Ve Bios'ta Takılma Yavaşlama Ve Işlemlerde Geç Algılama Oluyor

standart hali 3200 bendekilerin hocam 3600 olanları da var
  5. O

Memnunum hocam aynısından 1 tane daha alacağım lakin çok pahalandılar
  6. O

Acaba tüm driver,bios güncellemelerini windows güncellemerini yaptınız mı?Yaptıysanız depolama birimlerinin testini yapıp sağlıklı mı?Değil mi ona bakınız.
  7. O

Yardım 2 Sistem Arasında Kaldım

Ataberk doğan adlı sistemi almanı tavsiye ederim ama sıvı soğutmayı bitfenix seçtin galiba onu almak yerine hava soğutucu da alabilirsin başka yerden kasa özelliklerini detaylı bulamadım internette ama kasaya sığarsa eğer bunu tavsiye ederim...
  8. O

Öyle Bir Arada Kaldımki Kimse Benim Kadar Arada Kalmamıştır Hangi Ekran Akrtını Almalıyım Yardım Lazım !!!

Sıcaklıklar 90 dereceleri görmediği sürece kart kendisini sınırlamaz o yüzden darboğazı sıcaklıktan ötürü düşünerek vazgeçmene gerke yok ama ikinci el kart alacaksan sağlam bi test videosu filan isteemen lazım malum kripto paralar gene uçtu madencilik başlamıştır
  9. O

Öyle Bir Arada Kaldımki Kimse Benim Kadar Arada Kalmamıştır Hangi Ekran Akrtını Almalıyım Yardım Lazım !!!

Maddi durumun 2bin lirayı vermeye müsait ise 7600 xt yi al sonra keşke alsaydım deme kendine.İleride maddi durumun müsait olursa da işlemcini yükseltirsin
  10. O

https://www.videocardbenchmark.net/gpu_value.html 7600 xt açık ara diğerlerinden önde..
  11. O

Wifi Adaptör Önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-usb-ac58-dualband-ac1300-cift-antenli-yuksek-cekim-kablosuz-usb-adaptor-pm-HBC00000JJIN8 hocam bütçenizi arttırabilirseniz bunu tavsiye ederim.Şahsen kullanıyorum.Kablolu bağlantı gibi hız veriyor. 2.4ghz ve 5ghz de rahatlıkla kullanıyorum pc için
  12. O

2 Tane Sorum Var :)

ücretli virüs programı kullanacaksan avastı tavsiye ederim. Windows konusunda ise net birşey diyemem kendim 11 kullanıyorum
  13. O

Rog Gladius 3 2.4Ghz Bağlantı Sorunu

Hocam artık kopma olmuyor.Wifi ayarlarından kanalı değiştirin ve sürücüleri güncelleyin bende artık kopma yok ama arada mousepad den kaynaklı galiba takılmalar oluyor onun dışında kopma yok
  14. O

Anonymous Çeviri Trojan Mi

Valla ben başka oyunlar için mod kurmaya çalıştığımda eskiden(30 yaşındayım) hep virüs programlarını kapatırdık sebebi virüs algılar ve silerdi otomatik.Bu yüzdendir çeviri yaptırdığım oyunlara virüs diyince çok takmam ama cidden virüs ise hayal kırıklığına uğrarım.Benimde çok yeterli bilgim yok...
Geri