omer.dogan kullanıcısının son içeriği

1. omer.dogan

Soru Oyun Önerisi

Sekiro, God of war, MB Bannerlord, Crusader kings vs ama bunlar pahalı oyunlar. 40 tl altı olarak bilmiyorum
  2. omer.dogan

Hp Victus 16 Için Soğutucu Önerileri

Hp victus 16 serisi gaming laptop kullanıyorum. Dört fanlı soğutucum var ama sanki pek soğutmuyor gibi. Kaliteli soğutucu öneriniz var mı? Sistem Amd ryzen 5 5600h 16 Gb Ram Rtx 3050 512 gb ssd
  3. omer.dogan

Soru Mühendislik Için Laptop

Attığınız sisteme 25 k çok hocam sanki. Ekran kartı ihtiyacınız yoktur belki ama o fiyata ekran kartlı pc alıp daha performanslı kullanabilirsiniz. Ya da daha iyi ofis bilgisayarlarına bakın o fiyata.
  4. omer.dogan

12.500-14.500 TL Yazılım İçin Laptop Önerisi

Oyun için değilse eğer Huawei matebook d 15 öneririm şuan fiyat bandı 14 k. Sistemi yeterli görünüşü de hoş.
  5. omer.dogan

Oyun Önerisi ?

Normal bitireyim dedim de ilerlemiyor. Lady butterfly'ı ö*dürdüm. Kadın yine dirildi çok zor. Açıkçası mod ya da hile yapmadan bitirmek istiyorum
  6. omer.dogan

Oyun Önerisi ?

Zor oyun seviyorsan Sekiro öneririm hocam (kanser edebilir). Onun dışında dishonored güzeldir.
  7. omer.dogan

RTX 3050 PC Aldım Ama Düşük Fps Alıyorum

Güç ayarlarını denetim masasından yüksek performans yaptım olmadı yine de. Hayatta kalma oyunu the forest.
  8. omer.dogan

RTX 3050 PC Aldım Ama Düşük Fps Alıyorum

Selamlar, Bir kaç gün önce Hp Victus Gaming laptop aldım. Steam indirip oyunlarımı kurduktan sonra The Foresta giriş yaptım şarzda değilken 10-15 FPS alıyorum. Sadece şarzdayken 60-70 FPS'ye kadar çıkıyor. Geforce Experience ve driverlar tam. Sorun var mıdır varsa nedir?
Geri