omerio kullanıcısının son içeriği

1. omerio

Vpn

Ben kaspersky VPNini çok az duydum ve kullananı pek görmedim kaspersky güvenlik açısından çok iyi bir firma ama VPN alanını pek bilmiyorum ben olsam NordVPN derim dostlarımda hemfikir
  2. omerio

Vpn

Merhabalar VPN size özel bir IP adresi internetinize sunar ve bu durumda adresiniz başka ülkeden konum sunabiliyor ve internet ortamında gizli kalmanıza yardımcı olabiliyor. Eğer VPN gerçekten iyi çalışıyorsa internet servis sağlayıcınız sadece veri aktarımını görecektir. Eğer bu yasaklanan...
  3. omerio

Yok hocam sizin amacınızı biliyorum zaten anlatmanıza gerek yok♥️

Yok hocam sizin amacınızı biliyorum zaten anlatmanıza gerek yok♥️
  4. omerio

Selam hocam umarım iyisinizdir hangi foruma baksam siz varsınız😄 emeğinize sağlık

Selam hocam umarım iyisinizdir hangi foruma baksam siz varsınız😄 emeğinize sağlık
  5. omerio

Rehber Mekanik Klavyede Hangi Switch Tercih Edilmeli

konu biraz abartıldı ama sonuçta emek var elinize sağlık hocam
  6. omerio

Yardım İşlemci Değerinde Büyük Bir Sorun Var Gibi!

hocam yazılımı resetledim şu an elektrik akımı 55-70A derece arasında şu an değerler normal mi acaba? @Sahuraka @SmileFate sizinde göz atmanızı istedim :)
  7. omerio

Yardım İşlemci Değerinde Büyük Bir Sorun Var Gibi!

Merhablar öncelikle Gta 5 oynarken dikkatimi çekti sizlere paylaşmak istedim büyük bir yardıma ihtiyacım var !
  8. omerio

hocam imzanızın 2.linkinin sonunda tırnak işareti var linki bozuyor :)

hocam imzanızın 2.linkinin sonunda tırnak işareti var linki bozuyor :)
  9. omerio

Soru Fl Studio Hangi Paketi Almalıyım?

Merhabalar öncelikle, Bu işte birazcık acemiyim ama küçükken fl studioyu bayağı kurcalamışlığım oldu Şu an lisans almak istiyorum ama hangi paketi alacağım kararsızım Ayriyetten sahibinden gibi sitelerde fl studio ucuz lisans satıyorlar onlar alınabilir mi? Şimdiden teşekkürler
  10. omerio

Arkadaşlarla Oynanabilecek Fps Oyunu Önerisi

önerileriniz için teşekkür ederim
  11. omerio

Arkadaşlarla Oynanabilecek Fps Oyunu Önerisi

Merhabalar öncelikle, Arkadaşımın sistemi biraz kötü 4 gb ramli, Benim sistemim gayet idareli arkadaşımla oynayabileceğim ücretli veya ücretsiz fps oyunu önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler
  12. omerio

Bi̇lgi̇sayar Vi̇rüsleri̇ Hakkında Detaylı Rehber Anlatım

elinize sağlık hocam güzel rehber
  13. omerio

Battlefield 4 Ne Zaman Indirime Girer?

Merhabalar öncelikle Sürekli Battlefield 4 almak istiyordum hep indirime giriyordu fakat almaya fırsatım olmuyordu https://steamdb.info/app/1238860/ Steamdb istatistiklerine baktığımda düzenli indirime giriyor Sizce tahmini ne zaman indirime girer? Şimdiden teşekkürler
  14. omerio

Yardım Rainbow Six Siege Açlımıyor

tamamdır hocam yeniden teşekkürler sözüm hala aklımda
Geri