onur.firatt kullanıcısının son içeriği

1. onur.firatt

Fiyatına göre iyimidir?

Rica ederim.
  2. onur.firatt

Fiyatına göre iyimidir?

Bir nevi ama güncel sistemlerde bu değerlerden yapılır yönlendirmeler genelde bu sistemde gördüğün gibi bizzat testlere bakmak lazım farkındaysan videoda bir iki yerde takılma gördüm belki bu videodan da kaynaklı olabilir veya daha çok da takılıyor olabilir.
  3. onur.firatt

Fiyatına göre iyimidir?

https://www.youtube.com/watch?v=2sNVLF3YxxI Videoda CPU kullanımı yüksek olup GPU kullanımı 55-60+ olarak göstermekte buna da dar boğaz deniyor. Değrelere göre yorum yapıyoruz. Bu da drop veya kasma veya donmalara neden olabilir. GPU kullanımı %99 olduğunda nadiren 98 97 95 lere düşerse dar...
  4. onur.firatt

Fiyatına göre iyimidir?

Sisteme en ideal olabilecek ekran kartı. MAX 1050 olur 1050Ti da dar boğaz olur o işlemci.
  5. onur.firatt

Nasıl toplamalıyım

Ekran kartı Gtx 1050 Ti olsa daha iyi olur ayrıca işlemcinin sürümü nedir yani V2, V3, V4 bunlardan hangisi.
  6. onur.firatt

Pc toplayacam yardım eder misiniz

1000 TL ye bulman neredeyse imkansız. Çünkü piyasanın en yüksek olduğu dönem tüm firmalar fırsat kolladığı için bir türlü düşmekte bilmiyor. Ancak bir firma kampanya veya benzeri bir şey yaparsa o şekilde düşer. Parçalar belli çok da bir yer yok her gün olmasa bile 2-3 günde bir piyasayı tara...
  7. onur.firatt

Bu saten diğer yerlere göre ucuz olan seçenek. Şu anlık kampanya veya benzeri bir durum olmaz ise zor.
  8. onur.firatt

Sistemi Teknobiyotik.com üzerinden topladım. Sistem normalden biraz daha uygun çünkü sihirbaza özel fiyatlar. Ama tek tek uyguna bulma ihtimalin de bulunuyor. Rx 460 2-3 yıl sıkıntısız götürür. Tabi bu süre çıkacak oyunlara göre de değişmekte.
  9. onur.firatt

İşlemci: Intel Kaby Lake Pentium G4560 3.5GHz 3MB Cache LGA 1151 İşlemci - 72,00$ + KDV = 303,31 TL (Sihirbaza Özel Fiyat !!!) Anakart: Asrock H110M-DGS R3.0 Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart (ASRH110M-DGS-R3) (Kaby Lake BIOS Yüklü) - 58,00$ + KDV = 244,33 TL Bellek: Team...
  10. onur.firatt

Bütçeniz ne kadar?
  11. onur.firatt

İki sistem birden

Rica ederiz.
  12. onur.firatt

Steam GTA 5'e yeni Social Club hesabı ekleme

Malesef banlandığın hesapta hiç bir işlem yapamazsın.
  13. onur.firatt

O hesabı tekrar denersen banlı olur. Değişen bir şey olmaz.
  14. onur.firatt

Steam hesabınıza gelmiş olabilir ayrıca 7-14 gün yazıyor bu süre zarfında gelecektir.
  15. onur.firatt

Steamdan mı açtınız oyunu yoksa dosyalardan Gta V launcher den mi açtınız.
Geri