OnurOZMEN kullanıcısının son içeriği

1. O

AMD Ryzen 5 5600x Isınma Problemi.

V2 olduğunu nasıl anlarım ?
  2. O

Garantiye gönderdiğim sıvı soğutmanın pompasında arıza olduğu için değişim yapıldı. Yeni gelen sıvı soğutmayı bağladığımda yük altında max 62 dereceyi gördüm tahminen uzun bir yüke mağruz kalırsa max 65 dereceyi geçmez. Sorun sıvı soğutmadan kaynaklı olduğu ortaya çıktı ve kasa hava...
  3. O

Ben montajladım, kasanın içindeki havayı radyatöre doğru üflüyor.
  4. O

Tabiki. Söylediklerine göre 20 günden fazla sürebilirmiş geri gelmesi, sonuçları alınca paylaşırım burdan.
  5. O

evet güncel, son çare sıvı soğutmayı garantiye yollıcam aklıma başka bir şey gelmiyor. Teşekkürler ilginize.
  6. O

CPU ve Fan Seçenekleri kapalı.
  7. O

Bağlantılar doğru olduğunu düşünüyorum videolardakileri bağlantılar aynen yaptım Pump Fan 4250 RPM olarak çalışıyor. CPU Fan olarakta radyatörün üzerinde 3 adet fan 2000 RPM de çalışıyor.
  8. O

6 Adet Kasadan gelen 3 adette sıvı soğutmadan toplamda 9 fan mevcut, voltajı 1.2 ye kadar düşürdüm Core Performans Boost'uda kapattım yinede AIDA64 ile test yapamıyorum anında 95 derecelere ulaşıyor. Aynı kasadan arkadaşımda da var 240 lık bir sıvı soğutma ile çok iyi değerler alabiliyor. (Max...
  9. O

Ryzen 5 5600X Isınma Sorunu

Bu konuya benzer bir konuda ben açtım. Son durumu hakkında bilgi alabilirmiyim sıcaklıkların.
  10. O

Sadece program kurulumu yaparken 95 dereceyi gördü normal olduğunu düşünmüyorum :(
  11. O

MSI Mag Coreliquid 360mm sıvı soğutma kullanıyorum, termal macunum kaliteli ve düzgün sürüldü, ancak sıcaklık değerlerim bilgisayar açıldığında 70+ derece başlayıp 36-40 dereceye kadar düşüyor boşta iken, ama herhangi bir yük bindiği zaman Örn. MSI Dragon Center kurulumu yaparken sıcaklık 95...
Geri