Onuruzum kullanıcısının son içeriği

1. O

HARDDİSK KURTARMA

Arkadaşlar merhaba iş yerine 10 tblik bir harddisk aldık ve işlerimizi ona depoladik. Harddiskin kendi kutusu var ve USB ile bağlanıyor. Bugün yanlışlıkla kabloya takılınca kasa üstünden yere düştü ilk etapta çalışıyordu ama 20 dakika sonra bilgisayar görmemeye başladı ve biraz garip sesler...
  2. O

POWER ÖNERİSİ

Anladim teşekkürler sağolun
  3. O

POWER ÖNERİSİ

Yaklaşık yarım saat önce görselini koyduğum poweri aldım. İptal edip sizin attığınızi mi alayım. Modüler olmaması benim için bir eksi değil onur belirteyim ona göre önerinizi tekrar alayım ayrıca kasamin power kısmı gizli RGB ya da beyaz olmasıda bu yüzden önemsiz kalıyor. Teşekkür ediyorum...
  4. O

POWER ÖNERİSİ

Merhaba ekteki thermaltake 600w 80+ poweri almayı düşünüyorum maksimum limitim 1000 TL. Bu fiyat bandında bu daha iyi dediğiniz power var mı? yoksa bunu alayım mı. Teşekkürler şimdiden.
  5. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Teşekkür ederim sağolun, deniyecegim Uzay sistem denicem ama kasayı indirmeden önce sorayım dedim belki daha pratik şekilde çözebiliriz diye, onlarida kontrol edip öyle uzay sistem denerim. Teşekkürler.
  6. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Teşekkür ederim sağolun, deniyecegim.
  7. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Evet bende ilgine teşekkür ediyorum, destek verirseniz çok sevinirim.
  8. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Ayni prize monitör hoparlör vs. bağlı uzatma ile hepsi çalışıyor bir problem yok, sorun bence kablo priz ile alakalı değil statik elektrik falan mı birikti acaba anakart kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama net şekilde bilmiyorum
  9. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Evet problem yok normal herşey, power tuşunu açık unutmuşum işte prizi sok tak elektirik gitti geldi belki. Pcyi sokup uzay sistem denesem ise yarar mı.
  10. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Yanik kokusu yok hayır
  11. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Hayır hiç tepki yok en ufak elektrik almiyor
  12. O

Bilgisayarım Açılmıyor

Merhabalar herkese, yaklaşık 2 haftadır bilgisayarımi evde olmadığım için kullanmiyorum en son kapattıgim haliyle duruyordu. Dün akşam açıyim dedim fakat hiç tepki yok. En ufak haraketlenme olmuyor, açılmıyor sebebi nedir. Çözümlerinizi bekliyorum teşekkürler herkese.
  13. O

Çözüldü Ethernet çalışmıyor

İntel ethernet network connection indir muhtemelen gorucektir.
  14. O

İşlemci Isınma Problemleri

Yardımci olacak birisi var mıdır? Destekleriniz önemli benim için.
Geri