Orhan Yüzbaşı kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım İ9 11900F Isınma Sorunu

Teşekkürler önerebileceğiniz kule tipi varmıdır
  2. O

Rampage deeplight 360 söküldü anlamadım
  3. O

Kasam rampage ımposing pro ve 1ay oldu alalı termal macun daha 1 aylık cooler master mastergel v2 nano partüküllü kullanmıştım iyi olsun bidaha uğraşmiyim diye birde bişey sorucam sıvı metal yapsak sizce akarmı anakart soketine falan.
  4. O

Merhaba i9 11900f işlemcim var bütcem olmadığı için rampage deeplight 360 sıvı soğutma aldım ve stres testi yaptığımda 100 dereceyi görüyor 100 kalmıyor ama hep 90-100 arası gidiyor ben bu işlemciyi nasıl soğutabilirim öneriniz nelerdir teşekkür ederim.
  5. O

Öneri Güç Kaynağı Tavsiyesi

Teşekkür ederim.
  6. O

Teşekkürler şuan bütcem şu diyemem ama siz gene önerin vatandan önerirmisiniz oradan almayı düşünüyorum
  7. O

İ7 11700f-rx6700-msi b560m mortar-32gb 3200mhz Ram-2 tanede m.2-xigmatex pro soğutucu büçte şuan bişey diyemiyorum orta halli ileride sistem parçalarını arttırsam diye sormuştum.
  8. O

Merhaba şuan kullandığım güç kaynağı budur arkadaşlar ileriye dönük güç kaynağı önerirmisiniz.
  9. O

İşlemci Yükseltme

Teşekkür ederim ozaman 2-3 sene daha kullanalım sonra teknolojiye ayak uydurmaya çalışırız teşekkür ederim tekrardan.
  10. O

İşlemci Yükseltme

Teşekkür ederim herkese bu işlemci ile max 2da yükseltebildiğim ekran kartı hangisi olabilir. Birde 12400f falan geçmek gereksiz olurmu ilerde i7 i9 falan yükseltmek için
  11. O

İşlemci Yükseltme

Şuan elimde xıgmatek windpower pro var onu sıvı soğutma çeviricrktim
  12. O

İşlemci Yükseltme

Teşekkür ederim bu işlemciye 120mm sıvı soğutma alsam yeterli olurmu sizce.
  13. O

İşlemci Yükseltme

Bana Bi anakartla birlikte işlemci önerisi yaparmısınız
  14. O

İşlemci Yükseltme

Şuan b560m mortar anakart ve i7 11700f işlemci ve rx6700 2k monitörde kullanıyorum işlemcimi ileriye dönük 12.ve13. nesile yükseltmelimiyim yoksa kullanmaya devammı edeyim sizce en mantıklısı ne olur.
Geri