Orix kullanıcısının son içeriği

1. O

Öneri 16-18K Gami̇ng Laptop Önerisi (Mayıs 2023)

P Bide ben bu ddr 4 ün yanına ek ddr 5 koysam sistemde hata falan çıkar mi. Yoksa ikiside mi ddr 4 olmalı
  2. O

Ryzenliyi begenmiyorlar çabuk ısınıyor diyorlar bide intel daha iyi yorumlarda
  3. O

Kanka bende bunu alicam. Fakat 8 gb ram daha 18k oluyor. Ama 11. Nesillisi teknosada 16k 8 ram daha koyarsam 17k oluyor. 1k farkla birisi 12. Nesil biri 11. Nesil olcak. çok fark eder mi sence napayim arada kaldim 1684954579 Hocam sen moderatörsün azcok anliyon benim konuyada goz ativerir...
  4. O

Acer Nitro 5. RTX 3050Ti I5 12. Nesil

Uzun araştırma sonucu 17k 18k segmentinde acer nitroyu buldum. Ama ram ddr4 . Bu sıkıntı çıkarır mi. İ5 12. Nesil. Rtx 3050ti.
  5. O

Yardım Hp Victus, Acer Nitro Ve Diğerleri

Arkadaşlar kaç gündür araştırıyorum. 10 kişi beğenmiş 3 4 kişi çıkıp yazmış yok biri ısınması kötü. Yok biri zamanla bu oldu. Maks 18km var. Hp victus, acer nitro arasında kaldım en sonunda. Diğerleri biraz bütçeyi aşıyor. Ne yapmaliyim hpye okeydim tam. Tdp değerleri düşük mü yüksek mi yazmış...
  6. O

Öneri Max 18K Gaming Laptop Önerisi (Mayıs 2023)

Masaüstü önermeyin vardı sattim. Çalışıyorum yanımda götürmem lazim. Bu fiyata hp victus monster falan msi var sanırım. Tavsiye bekliyorum. Çoğu yorumlar bomboş bilmeyen bile yorum yapmış. Biri diyor ısınıyor biri diyor iyi. 1684699953 İlla ki yüksek ayarlarda oynicam demiyorum. Orta segment max...
  7. O

Oyun indiremiyorum. Tavsiye

Arkadaşlar uydulu internet kullanıyorum 720p video izlemeye yetiyor doğrusu normal kullanıma yetiyor. Sistem aldım. Oyun indiremem heralde, maks hiz 1 mb ulaşıyor. Bildiğiniz ssdi içinde oyun yükleyen yerler var mı?. Bilmiyorum nasıl olur ama inmiş oyun alabileceğim yer falan.
  8. O

PC İçin Bu Masa Alınır Mı?

Yapamam hocam. Gördüğünüz masa toplasan 1 30a 40 profil bide düz medefe iki üçde vida. Ondan şey ettim yoksa sade ve güzel alınır yani cokda para verilmez pc için masaya. Ama araştır derim hemen ilk gördüğünu alma acelen yoksa
  9. O

Sata ssd vs m2 ssd sistem

Youtube dan baktim arada maksimum 2 3 sn saniye var oyunlarda vs
  10. O

Yazamamisim bile o derece
  11. O

Ekonimi az iyi olsa aynini 300 tlye yapar yollardim hocamda ah işte
  12. O

Sata ssd vs m2 ssd sistem

3 gün önce sata ssdli güzel bir sistem almıştım. Sonra anakarti değişip m2 ssdlisini koymuşlar ayni fiyata. İçim kötü oldu. Çok şey kaybetmiş oluyor muyum.? dağ kadar fark filan olur mu sistem içi çalışmada.
  13. O

Rx 5500 xt vs gtx 1650 super sistem

Sistemler şöyledir. İkinci el ve garantilidir. 7k param var ikiside 7k. Sıfır bunlarin fiyatında indiirmli pc gelmez dahada demi. Tavsiye bekliyorim lütfen. 1. Pc özellikleri: 13.10 Nesil işlemci 3.6 ghz Ram 8+8 16 Gb DDR4 ⚫Ekran kartı Asus Dual Rx 5500 xt 4Gb 128 Bit DDR6 1 yıl yakın garanti...
Geri