Osman Özdamar kullanıcısının son içeriği

1. O

Bilgisayarım Kapanmıyor, Görev Yöneticisi Yazıları Ve Komut Ekranındaki Yazılar Görünmüyor

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı yeni topladım, yaklaşık 2 haftalık cihaz. W10 yükseltmeli w11 oem keyli kullanıyorum. Cihazımda videoda bahsettiğim ve görselleştirdiğim hatayı alıyorum, yardımcı olabilir misiniz? Youtube linki olarak paylaşıyorum dosya boyutu yüksek olduğu için atamadım...
  2. O

Öneri 24" 2K Veya 4K Monitör Önerisi Alabilir Miyim?

1710944651 1ms olması aslında benim için yeterli ama gerçekten nereye bakarsam bakayım bulamıyorum. 27" çok aşırı büyük geliyor. 50cm mesafede kocaman ekran insanın gözünü mahvediyor üstadım.
  3. O

Öneri 24" 2K Veya 4K Monitör Önerisi Alabilir Miyim?

Merhaba arkadaşlar, astigmat bulunduğu için büyük ekran karşısında başım aşırı ağrıyor, küçük ancak kaliteli bir ekran arıyorum. Fiyat performans ürünü olması benim için oldukça önemli. 24 veya 22" olması oldukça işime yarayacaktır ancak ben arayıp böyle bir ürünü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
  4. O

Yardım R5 5600 Işlemcim Ile Alakalı Darboğaz Için Öneri̇lere Açiğim

Üstadım peki RTX 3070ti yerine RX serisinden bir önerin olur mu verim olarak aynı performansı alabilir miyiz? Optimize midir o taraf ekran kartları ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler.
  5. O

Yardım R5 5600 Işlemcim Ile Alakalı Darboğaz Için Öneri̇lere Açiğim

Arkadaşlar geçen hafta bir sistem topladım, 6 ay faizsiz vade ve 2 ay ödemesiz şeklinde 16300TL ye geldi R5 5600 işlemci, asus tuf serisi b550m-e anakart, cl18 3600mhz ramler ve gen4 480gb toshiba m2 ssd, msi mag kasa ve psu şeklinde. Daha sonradan araştırmalarıma göre 4070 gibi bir kart bende...
Geri