OSU_FAN kullanıcısının son içeriği

1. OSU_FAN

Discord Kararsız İnternet Bağlantısı

denedim olmadı bendede aynı sorun var
  2. OSU_FAN

Yardım Li̇nux Kurmalimiyim?

bilgisayarım windows 11 yükledim... keşke yüklemeseydin bilgisayar kaldırmıyor metin belgesi bile açamıyorum hatta kendi kendine sürekli cpu korumasına alıyo pc boştayken bile sizce ryzen 7225 (ekran kartım yok) linux kursam en azından biraz daha hızlanırmı? artık windowsa tahamülüm yok çünkü...
  3. OSU_FAN

Soru Yeni Sistem Topladım Sizce Nasıl?

Aslında iyi f/p parçaları seçmişsın ama kasa olarak Msı ye pek güvenilmez 1697129782 Kasa mach ise birşey diyemem
  4. OSU_FAN

Yardım Laptopumdaki Saçma Sorun

bendede aynı sorun vardı görev yöneticisinden steamı kapattım çok olmasada 5-6 fps fark ediyo
  5. OSU_FAN

Anti̇vi̇rüs PC Yi̇ Yok Etti̇!

pc me kaspersky yükledim ama silmemem gerek 1 yıllık aldım çünkü ama cpu kullanımı %30 civarı launcheri bile %5 kullanıyor sizce silmelimiyim yoksa pc de 6 yıllık bios ve hiç driver güncellemesi yapmadığımdan olabilirmi? ve bir sorunum daha ise windows widgateler bazen %40 kullandığı oluyor...
  6. OSU_FAN

Fan Hizi Arttirma

FN+F1 bas fanlar kadar full çalışır
  7. OSU_FAN

Öneri İşlemci̇ İçi̇n Max Ekran Karti

full hd monitörde 5600x e upgrade etsem yani rx6700xt ye geçermiyim yada biraz masraf edip r5 7500f mi alsam
  8. OSU_FAN

Soru PC Mağazası Ve Sitesi Kurmak Ne Kadar Maliyeti Olur?

3 FARKLI SEÇENEK VAR 1. tebilon gibi e-ticret+mağaza+marka istersen 5m ile zar zor 2. eğer marka yapmicak isen e-ticaret sitesi+kiralık mağaza ile 1.5m (kira kaporası olmadan) 3. site kurmadan domain olmadan sadece bir dükkan istesen 1.4m (kira kaporası dahil) tabi bunlar büyük mağaza...
  9. OSU_FAN

Öneri İşlemci̇ İçi̇n Max Ekran Karti

soru kısa r5 5600 ile hangi ekran kartına kadar darboğaz yapmaz ve 5600x ile max neye darboğaz yapmaz (1080P FHD)
  10. OSU_FAN

Yardım Bu Monitör Alınırmı

Alırsan sakın sinerjiden alma kutusu bile açılmayan ürüne iade almıyolar
  11. OSU_FAN

Soru R5 5600X Hangi̇ Ekran Kartina Kadar Besler

soru kısa r5 5600x hangi amd işlemciye kadar kullanabilirim?
  12. OSU_FAN

Soru Moni̇tör Ppi Değeri̇

araştırdım 32 inç fhd öyle düşükmüşki neyse 27 inç alacağım o yüzden
  13. OSU_FAN

Yardım Yardim!

evet tpm 2.0 var destekliyor ve yardımın için sağol
  14. OSU_FAN

Soru Moni̇tör Ppi Değeri̇

1080p casper excalibur monitör buldum ama 1080p FHD de ppı değeri düşükmüdür? *
  15. OSU_FAN

Öneri İşlemci̇ Öneri̇si̇!

Peki b550 m-k ya ryzen 5700 taksam taşırmı
Geri