oturak kullanıcısının son içeriği

1. O

5500 xt mech macun sorunu

Başka bir forumda sorunun asıl ismini bir kullanıcı verdi. Pump-out işte benim başıma gelen. @ugur.gozaydin sizin dediğiniz gibi macun değiştireceğim artık. Teşekkür ederim.
  2. O

Montajda ve macunda bir sorun yok. Macunun kıvamını artık mx4 ile karıştırarak deneyeceğim. Ancak bu montaj ya da macunla alakalı değil. yanlış mühendislik ürünü bir blok tasarımı var. Bloğun bir tarafından tutunca diğer tarafı kalkıyor çok rahat şekilde oynuyor. Düz bir baskı uygulamıyor. Aynı...
  3. O

Termal macunu yenilemeden geri işlemcinin üstüne yaydığımda ısı 1 ay kadar 75 dereceyi geçmiyor. Gpu sıcaklığı 54 derecedeyken bi anda 80 üzeri derecelere çıkan junction sıcaklığı bir sorun bence. aradaki fark 30 derece üstüne çıkıyor. Macunu vatan bilgisayardan aldım. Sahte satacaklarını...
  4. O

Herkese iyi günler. Bir türlü çözümünü bulamadığım sorun için yine forumdayım. 5500 XT Mech model erkan kartımın termal macunu o kadar hızlı yıpranıyor ki, aylık macunu düzeltmem gerekiyor. MasterGel Pro V2 kullanıyorum. İlk sürdüğümde sıfır sorunla kullanıyorum. 1 ay sonra ekran kartı junction...
Geri