Overlowz kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım PC Açılıyor Ama Monitöre Çok Geç Görüntü Veriyor

Merhaba , ekran kartı driverini güncellemetyi denediniz mi ?
  2. O

Soru RTX Ekran Kartı Mi? Daha İyi Gtx Mi?

Merhaba iyi günler gtx sistemler üretim durdurulalı uzun zaman oldu şuan da rtx sistemler üretimi devam ediyor rtx şu anda rtx ile beraber dlss ile yapay zekayı birleştirdiler ve oyunda düşük watt ta yüksek performansı 2-3 katına çıkartabiliyorlar güncel oyunları gtx serisi ile full ve orta...
  3. O

İşlemci Değiştirme Çok Zor Mu?

Knk çıkarma işlemini rahat yaparsan takma işlemi daha rahat emin ol dikkat etmen bir kaç konu var işlemcinin üstünde 1 üçgen çizgi oluyor ve aynısı anakartın üzerinde de var onların aynı köşeye gelmesine dikkat et ardından nazik bir şekilde üstüne bırak oturduğundan emin olduktan sonra kontrol...
  4. O

Yardım RX 6600 Ryzen 5 3600 Alınır Mı?

5 5600 de sıkıntı olmaz ama 5 5600x te baya sıkıntı olur
  5. O

Yardım RX 6600 Ryzen 5 3600 Alınır Mı?

5600 de ısınma problemi fazla yok çevremde 3-4 kişide var daha ısınma problemi yaşamadılar 5 5600x te var ama ben onu kullanıyorum
  6. O

Valorant Takılmalar

Reis yüklediğin bir şeyden dolayı yeni gelen driver lardan dolayı olabilir onlara bir bak istersen 2 hafta önce yaptığın bir güncelleme yada indirdiğin bir program var mı diye
  7. O

Soru 3070 Ti 5700 X Pubg Fps Dalgalanması

Pubg dosyalarını doğrulamayı denedinizmi
  8. O

Oyunda Kasma Ve PC Kilitlenmesi

bende r5 5600x rtx 4070 32 gb ram var bende de kasıyor direk dediğim gibi oyun motorunda sıkıntı var büyük ihtimalle
  9. O

Soru 3070 Ti 5700 X Pubg Fps Dalgalanması

Sadece pubg demi oluyor
  10. O

Valorant Takılmalar

Ramler diğer bileşenlere göre daha yavaş veri akışı yapıyor olabilir o zaman diğerleri iyi veri iletirken o yavaş veri ileyebiliyor olabilir
  11. O

M2 SSD Hızı Düşük

Yok sadece bir oyunu yüklerken yada kurarken bir tık ta yavaş aktarıyor onun dışında bir sıkıntısı yok 1709214093 Ben desteklemediğini bilerek aldım çünkü 970 evo plus alacaktım ama arasında fazla fiyat farkı olmadığı için 980 pro yu tercih etim ilerde belki anakartta değişiklik yaparım diye
  12. O

Anlık GPU Kullanım Düşüşü Ve Fps Drop R5/5600X - 4060

Bende de aynı işlemci var stok fanı değiştirdikten sonra rahatladı ve OCCT den stres testlerine sokmanızı tavsiye ederim
  13. O

M2 SSD Hızı Düşük

Evet maalesef anakartınız gen 2 destekliyor gen 2 anakartlar en fazla 3700 mb destekleyebiliyor gen 3 anakartlar 11000 mb e kadar destek sağlıyor diye biliyorum
  14. O

Laptopum Kasıyor

driverları güncelleyin ve oyuncu laptopu olduğu için şarjda kullanmanız gerekiyor
  15. O

1K Bandında Bluetooth Kulak Içi Kulaklık

Bende aynı kulaklığı kullanıyorum ama gayet rahat ve kullanışlı sizi neyi baydı acaba uzun kullanımda beni demi rahatsız eder sizce
Geri