oxej kullanıcısının son içeriği

1. O

Çözüldü Asus Tf120 Argb 3In1 Fan Bağlantısı Yardım

Merhaba iyi yine sizi bulabildim şanslıyım. :) Şöyle ki bana 360mm sıvı soğutucu üst tarafa takılmış halde ve umarım ön tarafa 3 adet fan takılı şekilde gelecek egzoz u ve alt kısmıdaki 3 fanı ben ekleyeceğim. Akış için şöyle düşündüm mantıksızsa düzeltelim. Ön taraf yani yan duran yer ve alt...
  2. O

Çözüldü Asus Tf120 Argb 3In1 Fan Bağlantısı Yardım

Merhaba, ASUS TUF Gaming GT502 V2 siyah kasa kullanmaktayım. Mevcut durumda sarı ok ile göstermiş olduğum ASUS TUF Gaming TF120 ARGB 3in1 fanlar anakarta bağlı durumda, montajı tarafıma yapılmış bir şekilde teslim edilecek. Soru-1 Kırmızı ok ile gösterdiğim bölgeye yine aynı şekilde ASUS TUF...
  3. O

Asus 27" Tuf Gaming Vg27Aqm1A Ayarları Nasıl Olmalı?

Görüntü için diyorum hocam
  4. O

Asus 27" Tuf Gaming Vg27Aqm1A Ayarları Nasıl Olmalı?

Merhaba. ASUS 27" TUF Gaming VG27AQM1a 260Hz 1ms(GtG) monitör aldım fakat ayarlarını nasıl yapmam gerektiği ile ilgili bir fikrim yok YouTube'dan farklı benzer modellerin videoları var ama pek anlayamadım. Ayarları nasıl olmalı yol gösterebilir misiniz...
  5. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Anladım hocam tam hızında almamız pek mümkün değil ise dar boğaz söz konusu olur mu? Ram konusunda sizce ne yapmalıyım? Ayrıca son 4 hanesi farklı benim aldığım ramin desteği var mı yok mu şimdi
  6. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Şimdi tekrar teyit etmek istedim Anakart listesinde şu ürün kodunda destek var F5-6000J3040G32GX2-TZ5RS Benim aldığım ramin ürün kodu ise F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR Sadece son 5 hanesi farklı
  7. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Eyvallah umarım iade ederken mevcut stoklarından seçtirmezler çünkü yok 😂 1712523198 Henüz kargolanmadı test ettiklerini söylediler ama içime sinmedi hocam göndermeden önce değişim için mail attım bayram girdi araya umarım çözülür. İşlemci zaten 5600mhz kadar destekliyor doğru muyum? i7 14700KF...
  8. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Hocam bu ramler anakartın destek listesinde yer almıyor ki Anakart: Asus TUF Gaming Z790-Plus Wifi Ram: Ürün linki GSKILL 64GB (2x32GB) Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 DDR5 1.4V AMD EXPO Siyah Dual Kit Ram | ITOPYA GSKILL 64GB (2x32GB) Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 DDR5 1.4V AMD EXPO Siyah...
  9. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Kusuruma bakmayın ama başka forumlarda da farklı fake hesap gibi görünen kişiler de benzer yorumları yaptı. Sizi de onlardan sandım tekrardan kusuruma bakmayın. Sonuç olarak olan oldu iade edemiyorum sadece ram tarafında uyuşmazlık var gibi duruyor umarım uygun bir ram bulabilirim
  10. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Hocam taksitle aldım iade pek mümkün değil zaten iade koşullarına uymuyor sorun yoksa iade almıyorlar bildiğim kadarıyla yani çok geç
  11. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Yani çoğunluk oyun olarak aslında şöyle söyleyeyim hocam kendin topla kısmından topladım, sistem şuan kargolanmadı henüz birde uyumsuzluk söz konusu yani ben ömürlük olsun diye 64 gb tercih ettim aslında hem çok yönlü olur diye İşlemci 14700kf Ekran kartı 4080 super tuf gaming Ana kart Z790...
  12. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

İtopyadan aldım kendim toplamıştım umarım iade olur 1712514597 Hocam 2x16 ya mı dönsem acaba genelde oyun amaçlı olacak ama bilemedim. Birde Gskill siyah olanlar kötü diye yorum okudum ama kronik sorun mu varmış neymiş siz ne kullanıyorsunuz
  13. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Intel i7 14700KF hocam ama anakartın datasheetine baktığımda ramin ürün kodunu girdiğimde göremiyorum. Ürün linki https://www.itopya.com/gskill-64gb-2x32gb-trident-z5-neo-rgb-6000mhz-cl30-ddr5-14v-amd-expo-siyah-dual-kit-ram_u20933 Ürün kodunu konuyu açarken yanlış yazmışım Aldığım ramin...
  14. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Hocam yeniden kontrol ettim anakartın desteklediği liste de yinede yok ama bu rami kullanabiliyormuşum başka yerlerde de okudum expo olması sadece amd platformuna özgü anlamına gelmiyor, intel işlemciyle de çalışabiliyormuş ama emin değilim yinede
  15. O

Anakart Ram Uyuşmazlığı

Cl 36 hocam ama daha düşüğü mümkün mü ?
Geri