ozgurefekoca kullanıcısının son içeriği

1. O

Reddragon Marka Klavye Alınır Mı?

bu daha hoş duruyor bakacağım
  2. O

1000Tl Bütce Klavye

Hocam 1000tl var bu devirde iyi bir klavye beklemiyorum ama genede şöyle güzel ses ve mekanik hissiyatı verecek klavyeler önerirmisiniz?
  3. O

Hepsi Burada Hepsijet ne zaman gelir ?

Arkadaşlar Ben dün bi siparis verdim Satici hepsi buradaydi 50dk içinde sipariş verirsen yarın elinde diyordu bugün gelirmi kargom yardımcı olurmusunuz Ankarada Oturuyorum
  4. O

Valorant için mouse önerisi

valorantı bilmem ama razer deathadder v2mini alabilirsin benim elim 19 cm çokta küçük değil hemde süper
  5. O

Hard Disk Yerini Sökersem İyimi Olur

tamam teşekkürler
  6. O

ben bu fanları böyle taktımda hdd yerini söküp alt tarafamı takayım iyimi böyle?
  7. O

ben dedim kasanın içi ferahlar falan diye düsünmüstüm ama saol tekrar ya sökmeye gerek yok o zaman
  8. O

bende böyle bi hard disk yuvası var ben bunu söksem birazcık daha ısınmanın önüne geçermi fazlalık gibi duruyo kasada yer kaplıyo gibi hdd kullanmayacağım
  9. O

Arkadaşlar sıvı soğutma önerisi

teşekkur ederim hocam diiger arkadaslarında önerisini alıp değerlendiricem
  10. O

Arkadaşlar sıvı soğutma önerisi

Arkadaslar 1000-1500tl bütçem var kaliteli Sıvı soğutma önerisi olan varmı İşlemcim i5 12400f
  11. O

Kulaklığımın ayarları nasıl olmalı

Arkadaslar bende logitech g332 var gayette memnundum ama çok cızırtı yapıyor sorunu bilen varmı ses ayarları nasıl olmalı
  12. O

Acil Fan Rgb nereye takılır

arkadaslar fan aldım Rgb yapamiyorum yardımcı olun acil lütfen Fotoğraftan işaretlerseniz çok sevinirim
  13. O

Fırsat INTEL i3-12100F / RTX 3060 14.499 ₺

ben paylaşılan sistemleri bekleyin dedim size simdi itopyadan 16kya 3060ti sistem öneremem
Geri