TurkFather kullanıcısının son içeriği

1. T

8.000-10.000 TL Bu Laptop Alınır Mı? Aciliyeti Var Bakar Mısınız?

9000 TL EXCALİBUR G850 "İ7 7700 HQ Gtx 1050 4gb 32 gb ddr4 ram 1 tb hdd + 500 gb samsung 970 evo plus ssd 17.3 inç Full HD IPS ekran Bataryası yeni değişmiştir. Bitik bataryalarla uğraşmazsınız ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Ölü piksel yoktur.Diğer laptoplar gibi ciddi sıkıntısı yoktur...
  2. T

Çildirmak Üzereyi̇m! Logitech G305 Sürekli Mod Değişiyor

2 Kez servise gitti 1 kez yenilendi. Mouseyi kullanırken uygulamadan kopuyor ve dpi 800 den bi anda 12000 falan oluyor mouse uçuyor. Uygulamadan bilerek bakıp sağ sol hızlıca yaptım mouseyi sürekli performans modunda olmasına rağmen "performans moduna alındı" yazıyor ve sapıtıyor. turkuaz bir...
  3. T

Sistemim Ne Kadar Eder?

ekran kartıyla işlemciye o fiyatı söyledin sanırım
  4. T

Sistemim Ne Kadar Eder?

güncel
  5. T

Sistemim Ne Kadar Eder?

Ürünlerin çoğunun kutu faturası var. en az 1 yılık garantileri var (ekran kartı hariç yurtdışından alındı 1.5 sene oldu) Ryzen 5 5600 / Galax Kuro White 3060Ti / 16 GB (2x8) 3600 MHZ HYPERX CL17 ARGB RAM / 500 GB M2 SSD SANDİSK ULTRA / GİGABYTE B450M S2H / Deepcool CC560 / XPG PAYLON 650 WATT...
  6. T

Dq77Mk Anakartına Ekran Karti Önerisi

1060 ve 1050ti aldım ancak çalışmıyor. Hd7850 takıyorum çalışıyor. Format attım, ddu ile silip değiştirmeyi denedim olmuyor. Nvidia tarafında maks ne takabilirim bu anakarta? işlemcim i7 3770 4x4 1333 mhz ram 800 tlye 750 ti aldım çalışır mı?
  7. T

Webcam Önerisi 3000 TL

Hocam 1080p 60fps düşünüyorum. 922 ile brio arasında oto fokus ve görüntüde büyük fark var mıdır? incelemeleri izleyip konulara baktım pek anlayamadım. Brio'ya fazladan para vereceğime 1 adet tripot + yeşil perde alabilirim çünkü.
  8. T

Webcam Önerisi 3000 TL

Aradığım özellikler 1080p 60 kare +uygulama desteği ve doğal olarak kaliteli fokus ve görüntü sunmalı.
  9. T

Askerlik De Başıma Gelen Olay

Bu zamanda normal. Askerlik ya da askerler şu an olması gerektiği gibi değil zaten. Sebebini az çok hepimiz tahmin edebiliyoruzdur.
  10. T

Askeriye disiplin yeridir, öyle dalga geçer gibi kimse kimseye çocukca ceza kesemez.
  11. T

Bana yapılsa kellesini alırım, kafama sıkarım sonra.
  12. T

Valorant Hesabım Ne Kadar Eder? (Koleksiyonluk Skinler)

Sadece şampiyon vandallı hesaplar 2k dan başlıyor hocam ama, tüm ajanlar açık, tr sunucusunda, 2 sezondur yücelik ve 2-3 sezonun yarısının skinleri var. skinsiz silah ya da açılmayan ajan yok dediğim gibi. İlk mail duruyor tabiki vericem.
  13. T

Valorant Hesabım Ne Kadar Eder? (Koleksiyonluk Skinler)

Şampiyon Vandal "koleksiyonn(bir daha gelmeyecek Şampiyon Phantom " Şampiyon Kelebek " Şampiyon Karambit " Ejder vandal Yağmacı vandal Delipop Phantom Asil Phantom Yağmacı Sheriff Fatih ghost Yitik operatör Sihirpunk spectre
Geri