palmeii kullanıcısının son içeriği

1. P

8.000-10.000 TL R5 3600 Cv550 Hangi Kart Daha Iyi Seçenek Sizce?

İşlemcim ryzen 5 3600, ekran kartım rtx 2060 (bozuldu), anakart b450m s2h, güç kaynağım cv550 +80bronze. Aklımda birkaç kart var bunları artıları ve eksileri ile yazmaya çalışacağım. 1- 6700 xt Artıları: 25 dakika mesafede ayrıca işlemci ve güç kaynağımın ucu ucuna yettiği kart. Eksileri: 7200...
  2. P

(Çözüldü) Vdsl'e Geçtikten Sonra Router Çalışmıyor.

Wifi System denen bir özelliği aktif ettim. 20 mhzye ayarladım ve bgn açık. Şu an anca ayarlayabildim teşekkür ederim.
  3. P

(Çözüldü) Vdsl'e Geçtikten Sonra Router Çalışmıyor.

Merhabalar, daha geçen gün yeni vdsl bağlantısı geldi evimize ve alt kattaki abimler de internet çeksin diye router kullanıyorlardı. Fakat routerları 2.4ghz kullanıyormuş ve vdsl geçtikten sonra bir türlü bağlanamadı internete. 2 tane router var ikisi de bağlanamıyor wifi'a. Modem arayüzünden...
  4. P

Windows Sesi Geliyor Fakat RTX 2060 Fanı Dönmüyor Ve Görüntü Gelmiyor

Her zaman çalışıyordu fanlar. Fakat şu an hem ekrana görüntü gelmiyor hem de fanlar dönmüyor. 1704217605 Emin misiniz? Çünkü ekran kartının her zaman fanları dönüyordu fakta görüntü gelmemesinin üstüne fanların dönmemesi tesadüf olamaz sanki?
  5. P

Windows Sesi Geliyor Fakat RTX 2060 Fanı Dönmüyor Ve Görüntü Gelmiyor

Dün akşam sorunsuz oynadim ve kapattım bilgisayarı. Anca açabilme fırsatım oldu ve açtığımda Windows sesi gelse de SE ekrana görüntü gelmiyordu. 1 kere daha deneyip kapattım tüm kabloları söktüm ve BIOS pili ile CMOS kablosunu söktüm. Ekran kartını ve RAM'leri de söküp 5 dakika bekledim. Tekrar...
Geri