passhugen kullanıcısının son içeriği

1. P

Fırsat Sony Dualsense Controller 2150Tl

iyiymiş ama yorumlarda gommusler n11i pek guvenemedim gaming gecesi ozel 2300e xbox gelmiş ama maalesef kartta o kadar olmadigi icin gc30 v2 alacaım gibi tesekkurler yinede
  2. P

2K Bütçeye Gamepad Önerisi

tam 2k bütçem var msi gc30 v2 almayı düşünüyorum fikirlerinizi almak isterim
  3. P

Bu 3Lü Monitör Nasıldır?

bir arkadaş için burdayım bence çok saçma bir şey ama sizin fikirlerinizi merak ettim sadece iş için ve internette gezinti için kullanıyor https://trimonitor.com.tr/urun/15-trimonitor/ bakarsanız hızlıca sevinirim
  4. P

27 Inç Monitör Önerisi

Merhabalar arkadaşlar 27 inç 1080p bir monitör arıyorum fiyatı belirsiz kaliteli uzun sure kullanabıleceğim olsun şuan 19inç eski monitörüm var bunu 2.ekran olarak kullanacağım.Yenisini ana ekranım yapacağım rtx 2060 ekran kartım var tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler
  5. P

Bilgisayarımda Mining Mi Var?

tamamdır hocam teşekkürler son olarak da 500 1k arasında oyun kolu onerebilir misiniz yada 1k civarı da olur biliyorsanız tabi
  6. P

hocam windows + r mrt yaptim virus bulamadı malwarebytes indirmedim bidaha silmesi zor oluyor diye onuda deneyeyim mi
  7. P

virustotalde sıkıntı çıkmadı
  8. P

hocam node'u bilmiyorum pid degeride yok cmd de
  9. P

hocam link açılmıyor
  10. P

1706477508 bu şekilde gidiyor ilk açtığım an %70 80 cpu kullanım oranı oluyor ekran o sebeple merak ettim ve torrentde kullandım zamanında
  11. P

500 1K Arasına Gamepad

valla aklımda vardı ama titreşim motoru yok diye kararsızım
  12. P

500 1K Arasına Gamepad

elden ring fifa 24 sekiro falan oynamak icin istiyorum biliyorsanız yardım edermisiniz tesekkurler
  13. P

arkadaşlar selam bilgisayarımda görev yöneticisine girdiğimde boşta ekran kartı 38 40 derece arası ve tam görev yöneticisini açtığım zamanda cpu kullanımı 70lerden bi anda 2 lere düşüyor. Şüphelenmeli miyim? Bilen varsa yardım edebilir mi
  14. P

120X35 Boks Torbası Arıyorum Bilenler Bakabilir Mi?

Gitme amacımı yazmayı unutmuşum amacım bu ''dövüşcülük'' işini meslek yapmak değil kendimi korumak malum ülkemizde tehlike seviyesi artıyor kendimi korumaya çalışmak için gitmek istiyorum.
Geri