playersk kullanıcısının son içeriği

1. P

Laptopumun Kasasını Nasıl Temizlerim?

denedim ama çıkarmadı
  2. P

@OceanLaB sen bilirsin Taner hocam. Var mıdır bunu pırıl pırıl yapmanın bir yolu yordamı? :)
  3. P

Arkadaşlar Acer Aspire S3 MS2346 model bilgisayarım vardı. Kullanmaya karar verdim ama kasanın üzerinde bu tarz kir, pas vs mevcut. Bunları nasıl temizleyebilirim? Parlasın biraz kullanırken güzel gözüksün yani :) Zaten vuruğu göçüğü yok gibi bir şey sadece yatağın altındaydı biraz kirlenmiş...
  4. P

Smokin Sistem

Arkadaşlar taner hocanın sistemi tahmini olarak ne zaman gelir
  5. P

Amazondan başka bir ülkeye kargo

Arkadaşlar, merhaba. Katarda bir arkadaşım var. Ben de amerika üzerinden bir laptop buldum. Arkadaşım alıp getirecek bana laptopu. Ancak şöyle bir şey sormak istiyorum. Ben laptopu amazon amerika üzerinden satın alacağım. Amazondan katara göndericekler. Orada yazmış olan fiyattan başka fiyat...
  6. P

İ3-12100f işlemciye düşük ekran kartı takma

M2 ssd kullanıyorum. O yüzden diskten kaynaklanacağına pek ihtimal veremiyorum :D
  7. P

Kasma donma yaşayıp yaşamayacağımı anca kurunca anlarım herhalde :D
  8. P

https://www.webdenal.com/powercolor-ax5570-1gbd2-hv2_621981.html ayrıca bu ekran kartı da elimde mevcut. Bu tarz ekran kartlarını takıp görüntü alabilir miyim
  9. P

Önceki ekran kartı yok ki. Sıfırdan kurulum yapacağım.
  10. P

https://www.firstshop.co.za/products/arktek-nvidia-gt-210-1gb-ddr3-graphics-card-akn210d3s1gl1-147438 Kart buradakinin aynısı.
  11. P

Arkadaşlar merhaba. Elimde 12100f bir işlemci var. İşlemciye uygun anakartım da var. Benim sorum şu. Elimde Nvidia GT 210 ekran kartı var. Eğer bunu takarsam görüntü alabilir miyim? Görüntü alsam kasma ve donma vs yaşar mıyım? Oyun vs amacımız yok. Office programını açsın internete girsin yeter.
  12. P

Modem/routerı kuramadım

Hemen bakıyorum
Geri