PofudukPanda kullanıcısının son içeriği

1. P

60.000 TL ve üstü Bu Sistem Için Görüşleriniz Nelerdir, Opsiyonlar Ve Öneriler Değerlendirilecek.

Galax RTX 4070 TI EX Gamer V2 47IOM7MD7ADT 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı karar kıldık
  2. P

60.000 TL ve üstü Bu Sistem Için Görüşleriniz Nelerdir, Opsiyonlar Ve Öneriler Değerlendirilecek.

işte ürün için sıvı soğutucu önerisi düşünüyordum, 7800x3D de karar kıldık arkadaşla da, halen soğutucu bakıyoruz, tavsiyelere açığız
  3. P

kankacım kazık demiyorum, fark edersen hazır toplama ile parça parça toplama arasında minimal olarak aşağı yukarı 10k civarı bi meblağ fark oluşuyor diyorum, parça parça almak 10k ya yakın bi meblağ ucuza gelecekse sisteme extradan 10k yatırım yapabiliirim düşüncesi ile hareket ediyorum, 10...
  4. P

çoğunlukta attığın sistemin ana parçalarını sabit tuttum, fiyat bazından ucuz olacak yerlerden araştırarak alacağım için attığın yerden işlem yapmadım, işlemci olarak 1. opsiyon senin attığın, 2. opsiyon da çok bi fark yok, eğer o farka değecek bi işlemci ise daha üstünü alırım diye düşündüm...
  5. P

hazır bu şekilde yok, ayrıca bu şekilde hazır ayarladığım zaman 70-75k üstüne gelirken parça parça topladığımda 60k civarına geliyor, en aşağı 10k fark var sistem fiyatında.
  6. P

yeni opsiyonel düşünce şu şekil işlemci : AMD Ryzen 5 7600X Altı Çekirdek 4.7 GHz İşlemci 7.199,15 TL ya da AMD Ryzen 7 7800X3D Sekiz Çekirdek 4.2 GHz İşlemci 13.199,00 TL anakart : Asus Prime X670-P-CSM AMD AM5 DDR5 ATX Anakart 8.967,05 TL ram : G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB (2x32) 6400...
  7. P

yeni sistemin opsiyonel parçalarını seçip atıyım, ona göre tekrar konuşalım, birazdan listeyi atacağım
  8. P

sistemi gördüm, opsiyonel değişikliklerle yeni sistem atacam, şu an parçalarla ilgili inceleme yapıyorum. ek olarak kule yerine sıvı soğutma olursa daha iyi olur
  9. P

ben de hazır değil, parça parça akakce den baktım, dediğim gibi ekran kartı + 4 tb ssd gelene kadar 30-35k yı geçmiyor, ekran kartı ile 4 tb ssd yarısını alıyor fiyatın
  10. P

bi 40-50k bütçe olacak ama aylık 5 ila 8k arası bütçe ayırabilicem, parça parça gelecek ürünler. dediğim gibi niyetim render, oyun oynamak, youtube ve twitch te keyfi yayın ve video çekip atmak olacak, bunlar keyfi olsa da kaliteli yayın ve kayıt alabilecek bir şeyler yapmam lazım.
  11. P

arada 1k dan az fark var, fiyat konusunda minimal kalmaya çalışıyorum, fakat ekonomik şartlar belli. ddr5 sistem toplama şansım çok yok gibi 1711575439 biraz fazla zorlama durumum olduğu içiin sıvı soğutma düşünüyorum, ilk etapta kule tipi soğutucu düşünmüştüm 900 tl ye, sonra baktım işlemler...
  12. P

Herkese merhaba, render işleri yapmak, oyun oynamak, hobi olarak Youtube'ye video çekmek ve twitch yayınları yapmak için böyle bir sistem toplama niyetindeyim, birkaç üründe kararsız olduğum için opsiyon belirtimi yapacam ve listeyi şu şekilde başlatıyorum. Kasa : Rampage Prolix ARGB Fanlı 850...
Geri