PoizDev! kullanıcısının son içeriği

1. PoizDev!

Soru Qgc Girişe Yasaklı Alan Nasıl Ayarlanır

Selamlar! Kullanan olduğunu düşünmüyorum ama belki benden daha iyi bir araştırmacı vardır diye sormak istiyorum QGC(QGroundControl) adındaki bir otopilot uygulaması kullanıyorum. Katılacağım yarışma dolayısı belirli koordinatlardaki dairelere girişim yasak olacak fakat bir türlü bulamadım...
  2. PoizDev!

Xiaomi Redmi Note 12 Aod 10 Saniye Ayarı.

Always On Display (Her zaman açık ekran) dediğimiz bir şey var bizim. Saati, tarihi, bildirimleri ve buna benzer şeyleri göstermek için var. Telefon kapalıyken bile bir ekran yani, o 10 saniye sınırına takılıyor.
  3. PoizDev!

Xiaomi Redmi Note 12 Aod 10 Saniye Ayarı.

Selamlar! Redmi Note 12 kullanıyorum fakat Always On Display yani her zaman açık ekran ayarının yalnızca 10 Saniye açık olması, sonra da kapanması çok sinirimi bozuyor. Bunun bir çözüm yolu var mıdır bunu tam anlamıyla "Her zaman açık" yapabilir miyiz? Yardımlarınızı bekliyor, iyi günler diliyorum!
  4. PoizDev!

Soru 5600 Mü 5700X Mi ?

bütçeni zorlamıyorsa ileriye dönük yatırım her daim işini daha rahatlaştırır bence. 5700x tavsiye ederim ama 5600 de kessinlikle kötü bir işlemci değildir.
  5. PoizDev!

Bu Sistem Özellikleri Nasıl?

bu fiyat verilmez. gaming gen tr, itopya, gamegaraj tarzı sitelerden bakmanızı tavisye ederim.
  6. PoizDev!

Msi Cyborg Hakkında

Herhangi bir yerde herhangi bir inceleme videosu tarzı bir şeye rastlayamadım. RTX40 serisine göre özellikle MSI'ın diğer ürünlerine göre aşırı fiyar performans bence fakat danışmak istedim. Siz ne düşünüyorsunuz? İlla bir ürün vermem gerekeiyorsa link...
  7. PoizDev!

Soru Hangi Telefonu Seçmeliyim?

Şahsen bir Xiaomi kullanıcısı olarak zerre kadar bile olsa tavsiye etmiyorum. Yazılımsal olarak tam bir fiyasko.
  8. PoizDev!

Soru 4070Ti'a Hangi Monitörü Alabilirim?

Teşekkürler!
  9. PoizDev!

Dönüşleriniz için teşekkür ederim, rica etsem marka veya model önerebilir misiniz?
  10. PoizDev!

Selamlar! Çok uzatmayacağım şahsen. 4070TI için bir monitör bakıyorum, hangileri daha mantıklıdır, 2K mı yoksa 4K mı tercih edilmeli falan fişman. Bütçe sınırını 9000 lira olarak vereyim. Yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim!
  11. PoizDev!

Soru Bu Monitör Alınır Mı ?

Yeterince iyi geldi şahsen, 24 inç olması biraz ürküttü fakat yeterli gelir herhalde.
  12. PoizDev!

Soru Bu Sistem Alınır Mı ?

Alınabilir, fiyat performans gibi gözüküyor. İleride 512 GB SSD'ye ek kesinlikle gerekir ama, onu da uyarayım.
  13. PoizDev!

Soru Hangi Monitör?

İkisi de gayet iyi cihazlar. Şahsi tavsiyem MSI'ı tercih etmeniz yönünde.
  14. PoizDev!

VSCode C++ Launch.json hatası

Selamlar! C++ için yeni aldığım bilgisayarımda VSCode kullanmaya başladım fakat launch.json hatası alıyorum. Çözümünü bilen varsa aşağıda beklıyorum.
Geri