PortakaL kullanıcısının son içeriği

1. PortakaL

GıbırNet veya İSS Tavsiyesi

Zamlandı
  2. PortakaL

Türknet: 170TL+1 ay bedava GıbırNet: 110TL
  3. PortakaL

GıbırNet kullanıp memnun kalan var mı? Önerdiğiniz İSS firma ne var? Fiyatından dolayı tercih etmeyi düşünüyorum eğer sorun yaşarsam tahattüt olmadığı için TürkNet'e gecebilirim. Memnun kalmazsam çıkmakta sorun yaşar mıyım?
  4. PortakaL

Pc hocası yeni sistemde monitör sorunu

Evet sorunu ekran kartını yuvaya oturttuktan sonra hic ellemeden vidalayarak çözdüm, konuyu kitleyebiliriz @Çağdaş Işık
  5. PortakaL

PC HOCASI YENİ SİSTEMDE MONİTOR VE POWER SORUNU

Hayır ekran kartını çıkardım hala hdmi no signal diyor
  6. PortakaL

Ekran kartına giden kabloyu çıkardım ve emin olarak geri taktım ama değişen bir şey yok. Şimdi arkadaşın dediği gibi ekran kartını çıkartıp denicem ama yoruldum biraz. Az önce bios niye geldi ramleri takip çalıştırıncs ve niye kendi kendine hdmi hatasi verdi onu anlamadim
  7. PortakaL

Hocam kasayı hiç ellemedim ledin yanıp sönmesi geri başladı size fotoğraf atayım Şu led yanıp sönüyor Hocam yakindan baktim pex16led diyor Bu ekran kartina bagli kabloyu çıkardım ve tekrar sağlam taktim değişen bir seu olmadi
  8. PortakaL

Söylediğiniz gibi ramlerin yerini değiştirdim anakartta sari ısık sürekli yanıp sönüyordu o gitti şuan fakat monitorde degisen bir sey olmadi hala hdmi no signal diyor
  9. PortakaL

Anakartta 2 tane ram slotu var ve ben 2 adet 8gb ram var ama deneyeyim yerlerini değiştirmeyi
  10. PortakaL

Hayır eskisi gibi hdmi no signal devam ediyor, firma bu saatte ve haftasonu telefonlarina bakmıyor. Az önce görüntü geldiğine göre sorun çözülebilir bir şey ama ne olduğunu anlamadım.
  11. PortakaL

Elimle nazikce ittirdim ve kilit kendini kapatti, şöyle bir pay bırakıyor ekran kartı
  12. PortakaL

Fanlar tüm güçte dönmeye başladı kasada geri dönüşüm işareti gibi olan tuşa basınca fanlar normal haline geri döndü, firma ile iletişime gecicem
  13. PortakaL

Ramleri takıp çıkardım, klavyem ve fareme ışık geldi ve beni az önce bios menusune atti kaydet ve cik dedim bilgisayar acilir gibi oldu ama sonra tekrar hdmi no signal hatasi veriyor
  14. PortakaL

Dün herhangi bir sıkıntı yoktu sadece ekran kartını takip çıkardım o kadar
Geri